Mestna klinična bolnišnica imenovana po Botkina S.P..

POZOR!!!

Nahajate se na neuradnem spletnem mestu bolnišnice. Informacije na tej strani niso javna ponudba.

Za aktualne informacije se obrnite na uradno spletno stran https://botkinmoscow.ru/

Klinična bolnišnica po imenu S.P. Botkin je največja zdravstvena ustanova v Moskvi. Poimenovan v čast slavnega zdravnika Sergeja Petroviča Botkina - zasluženega terapevta. Njegova prizadevanja v celoti izvajajo in nadaljujejo zaposleni v ustanovi vse do danes. Ta večdisciplinarna ustanova že skoraj stoletje obstoja zagotavlja visoko zdravstveno oskrbo Muskovcev na področjih, kot so diagnoza, zdravljenje, rehabilitacija in preprečevanje..

Bolnišnica Botkin ima sodobno bazo medicinske opreme, tako diagnostične kot terapevtske. To vam omogoča, da pomagate bolnikom z boleznimi različne narave in resnosti. Visoka usposobljenost medicinskega osebja, znanstvene metode diagnoze, zdravljenje, najnovejša tehnologija - vse to vam omogoča, da bolnikom postrežete z najboljšim rezultatom in v najkrajšem možnem času.

Danes je državna klinična bolnišnica Botkin največja tovrstna ustanova. Skupno število ležišč je 2300 enot. Na ozemlju ustanove so specializirane bolnišnice, ki sprejemajo bolnike z boleznimi naslednjih področij: kirurgija, ginekologija, nevrokirurgija, travmatologija, terapija itd..

Bolniško osebje ima 4300 zaposlenih, od tega je 1100 zdravnikov. Na osrednji bazi ustanove je 34 doktorjev znanosti in profesorjev, več kot 200 kandidatov znanosti. Trinajst zdravnikov bolnišnice je dobilo naziv častnega zdravnika Rusije. Takšni kazalci kažejo na kompetentno izbiro osebja, spretno organizacijo dejavnosti in učinkovito vodenje bolnišnice.

Skoraj polovica vseh zdravnikov si je zasluženo dodelila najvišjo kvalifikacijsko kategorijo. Na ozemlju ustanove so raziskovalni inštituti, medicinski centri, oddelki. Zaposleni v omenjenih ustanovah delajo v bolnišničnih oddelkih. Med takimi zaposlenimi - 56 izrednih profesorjev, 36 profesorjev.

Oddelki bolnišnice Botkin poleg svojega glavnega namena opravljajo tudi funkcijo klinične baze za moskovske raziskovalne inštitute in izobraževalne ustanove - inštitute, šole. Obstajajo oddelki Ruske medicinske akademije, prve moskovske državne medicinske univerze Sechenov, Ruske raziskovalne medicinske univerze Pirogov in Moskovske zobne univerze Evdokimov. Tu je oddelek Raziskovalnega inštituta za splošno reanimatologijo, znanstvenega centra porodništva, imenovanega po Kulakovu.

Poleg naštetega v bolnišnici uspešno delujejo še Regijski vaskularni center, diagnostični center za zdravljenje toksoplazmoze, obstoječi skupni center za endoprotetiko in hematološki center. Vsi prebivalci glavnega mesta lahko uporabljajo storitve teh institucij. Bolnišnica skrbi za usposabljanje in nenehno organizira seminarje, tečaje za izboljšanje medicinske usposobljenosti glavnega mesta Ruske federacije in drugih regij.

Bolnišnica se nenehno polni z novo opremo, izdelano po visoki tehnologiji in v skladu s sodobnimi standardi kakovosti. V skladu z moskovskim programom za posodobitev zdravstvenega varstva je bolnišnica danes že prejela 126-rezalni in magnetnoresonančni optični bralnik, strojne endoskopske in ultrazvočne aparate, laparoskopske regale in nič manj pomembno in ustrezno opremo. Takšna najsodobnejša oprema, pa tudi usposobljenost in izkušnje osebja nam omogočajo, da lahko samozavestno trdimo, da je Mestna klinična bolnišnica Botkin danes vodilna ustanova na področju zdravljenja in diagnoze na glavnih medicinskih področjih.

V bolnišnici so tudi podružnice zdravstvenih ustanov:

  • oftalmološka bolnišnica s 170 mesti za celodnevno zdravljenje bolnikov - specializiran center, kjer se nahaja travmatološki center, ambulanta za sprejem bolnikov s poškodbami vidnih organov in nadaljnje zdravljenje;
  • porodnišnica za 120 postelj, šest predporodnih ambulant, ki lahko letno zagotavljajo nosečnost in porod 4000 žensk;
  • multidisciplinarno bolnišnično enoto s 540 posteljami in diagnostično ambulanto, ki nudi bolnike posvetovanjem.

Osebje klinične bolnišnice Botkin je prvo, ki sprejema bolnike v nujnih primerih. To je posledica uspešne lokacije v centru Moskve, večdisciplinarne pristranskosti, razvite enote intenzivne nege (90 postelj) in izkušenj zdravnikov in medicinskih sester. Institucija slovi tudi po svojem znanstvenem razvoju, najnovejših metodah zdravljenja in pomembnem prispevanju k znanosti svojih zdravnikov. Priznanje s strani svetovne zdravstvene organizacije, priljubljenost v tujini, pogosto omenjanje v resnih medicinskih publikacijah. Neuradna spletna stran bolnišnice Botkin ponuja informacije za referenco.

Državna klinična bolnišnica GBUZ po imenu S. P. Botkin DZM

GBUZ GKB po imenu S. P. Botkin DZM TIN 7714082636 OGRN 1037739085900 je bil registriran 13.07.1993 na pravnem naslovu 125284, Moskva, Botkinski 2-letni proezd, 5. Status organizacije: v procesu reorganizacije. Na čelu je glavni zdravnik Shabunin Aleksej Vasilijevič (TIN 420700853287). Več podrobnosti>

V izpisku iz Enotnega državnega registra pravnih oseb je kot ustanovitelj naveden 1 ruski pravni subjekt. Glavna dejavnost so dejavnosti bolnišničnih organizacij. V zgodovinskih podatkih je na voljo 9912 zapisov sprememb, zadnja sprememba je dana 7. maja 2020...

Organizacija je registrirana pri davčnem organu ODDELEK FEDERALNE DAVČNE STORITVE V MOSKVI od 13. julija 1993, dodeljena kontrolna točka 771401001. Registracijska številka v PFR je 087202000658, FSS je 770901300177031.

Najdene so bile informacije o zmagi GBUZ GKB po imenu SP Botkin DZM na 20 razpisih v vrednosti 18 672 583 rubljev. Obstajajo dokazi o sodelovanju organizacije v treh nerešenih in 49 zaključenih arbitražnih zadevah.

Reorganizacija

Organizacija je v postopku reorganizacije v obliki ločitve, ki se izvaja sočasno z združitvijo.

Zanesljivost

Odkrili 20 dejstev o organizaciji:

Komunikacije

Identificiranih je bilo 203 organizacij, povezanih z državno klinično bolnišnico GBUZ po S.P. Botkinu.

Sodni primeri

Najdene so bile informacije o treh nerešenih sodnih zadevah v zvezi z GBUZ GKB po imenu S. P. Botkin DZM.

Znesek zahtevkov za organizacijo 270.000 rubljev.

Obstajajo podatki o 49 končanih sodnih zadevah v zvezi z organizacijo:

Kot tožena stranka: 21 Kot tožnik: 25 Kot tretja / druga oseba: 3 Vse sodne zadeve

Dolgovi

Najdene so bile informacije o obstoju izvršilnega postopka v zvezi z GBUZ GKB, imenovanim S.P. Botkin DZM:

Pregledi

Od leta 2015 je bilo v zvezi z GBUZ GKB po imenu S.P. Botkin DZM opravljenih 91 pregledov.

Podružnice in predstavništva

Klinična bolnišnica GBUZ po imenu S. P. Botkina DZM ima 18 podružnic v 1 regiji Rusije.

Zadnje spremembe

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 87714082636200001980000

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 87714082636200001990000

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 2771408263620000548, nasprotna stranka: GBUZ "TsLO DZM"

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 2771408263620000549, nasprotna stranka: Pharmico LLC

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 2771408263620000550, nasprotna stranka: Medpharm LLC

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 2771408263620000551, nasprotna stranka: Elarum Pharma LLC

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 2771408263620000552, nasprotna stranka: IE Salostiy D. A.

Novo javno naročilo kot naročnik, pogodba št. 2771408263620000553, nasprotna stranka: Alfamed LLC

Podobne organizacije

Ustanovitelji

Po podatkih enotnega državnega registra pravnih oseb je ustanovitelj GBUZ GKB po imenu S.P. Botkin DZM 1 ruska pravna oseba:

Javna naročila

Vloge: dobavitelj kupcev

Organizacija GBUZ Državna klinična bolnišnica po imenu S. P. Botkina DZM je bila dobavitelj v 20 državnih pogodbah za znesek 18 672 583 rubljev. in je kot stranka nastopal pri 9680 državnih pogodbah v višini 31 791 663 191 rubljev.

To je vaše podjetje?

Registrirajte se in pridobite priložnost za nadzor prikaza informacij o GBUZ GKB po imenu S.P. Botkin DZM

Tekmovalci

Najbližji konkurenti GBUZ GKB them.S.P. Botkin DZM:

Licence

Organizacija ima 7 licenc za 4 vrste licenčnih dejavnosti.

Finance

Podatkov o finančnih kazalnikih organizacije ni..

Hitri napotki

Državna klinična bolnišnica GBUZ po imenu SP Botkin DZM deluje od 26. januarja 1995, PSRN je 15. januarja 2003 dodeljena s strani registrarja Medobčinski inšpektorat Zvezne davčne službe št. 46 za Moskvo. Vodja organizacije: glavni zdravnik Shabunin Aleksej Vasilijevič. Pravni naslov GBUZ GKB, imenovan po S. P. Botkin DZM, je 125284, mesto Moskva, Botkinsky 2-y prehod, 5.

Glavna dejavnost so "Dejavnosti bolnišničnih organizacij." MOSKVA MESTO KLINIČNA BOLNICA IME PO SP SP BOTKIN MOSKVA MESTO ZDRAVSTVENE INSTITUCIJE ODDELEK INSTITUCIJ ZA ZDRAVJE V MOSKVU.

Organizacija DRŽAVNA PRORAČUNSKA INSTITUCIJA ZDRAVJA MESTA MOSKVA KRAJ KLINIČNA BOLNICA, IMENA PO SP SP BOTKIN, ODDELEK ZDRAVJA GRADA MOSKVE je v postopku reorganizacije v obliki dodelitve, ki se izvaja sočasno s pristopom.

Naslov uradne spletne strani in drugi kontaktni podatki GBUZ GKB po imenu S. P. Botkina DZM niso na voljo v Enotnem državnem registru pravnih oseb in jih lahko doda predstavnik organizacije.

Mestna klinična bolnišnica po imenu S. P. Botkina

Podružnice 4

1905 ulica

Naslov:
Moskva, 3. Krasnogvardeyskaya ulica, 1

Način delovanja:
Ni podatkov o času delovanja

Naslov:
Moskva, 2. Botkinški prehod, 5k11

Način delovanja:
Pon-pet: od 08:00 do 19:30

Naslov:
Moskva, Mamonovski pas, 7

Način delovanja:
Pon-pet: od 08:00 do 20:30
Sobota: od 08:00 do 16:30

Naslov:
Moskva, 2. Botkinški prehod, 5s71

Način delovanja:
Ni podatkov o času delovanja

Opis

Mestna klinična bolnišnica po imenu S. P. Botkina

Glavni zdravnik: dr. Med., Prof. Šabunin Aleksej Vasilijevič.

  1. Oftalmološka bolnišnica
  2. Porodnišnica številka 32


Mestna klinična bolnišnica po imenu S.P. Botkina je največja multidisciplinarna zdravstvena ustanova v Moskvi. Bolnišnica s ponosom nosi ime Sergeja Petroviča Botkina (1832-1889) - izjemnega ruskega zdravnika-terapevta in dostojno nadaljuje svoje slavne tradicije. Bolnišnica Botkin je skozi več kot stoletno zgodovino prebivalcem prestolnice glavnega mesta in drugih regij Rusije zagotavljala visoko kakovostno zdravstveno oskrbo z zagotavljanjem celotnega nabora diagnostičnih, medicinskih, rehabilitacijskih in preventivnih storitev.

Danes jih GKB. S.P. Botkin je opremljen s sodobno bazo medicinske in diagnostične medicinske opreme, ki omogoča nudenje specializirane medicinske oskrbe različnih profilov. Kvalificirano medicinsko osebje uporablja napredne metode zdravljenja z uporabo visokotehnološke medicinske opreme.

Trenutno je bolnišnica Botkin veliko zdravstveno združenje s skupno posteljo več kot 2 tisoč postelj. V bolnišnici, specializirani, vključno visokotehnološka medicinska pomoč na kirurškem, ginekološkem, terapevtskem, kardiokirurškem, nevrokirurškem, travmatološkem in drugih profilih.

Bolnišnica Botkin zaposluje 3700 zaposlenih, od tega 1100 zdravnikov. V bolnišnici je zaposlenih 34 profesorjev in doktorjev medicinskih znanosti, več kot 200 kandidatov medicinskih znanosti, 13 zdravnikov dobi naziv "častni doktor Ruske federacije". Skoraj vsak drugi zdravnik ima najvišjo kvalifikacijsko kategorijo. V njegovih oddelkih deluje tudi več kot 400 zaposlenih oddelkov, raziskovalnih inštitutov in medicinskih centrov, ki se nahajajo na območju bolnišnice, vključno s 36 profesorji in 56 izrednimi profesorji.

Posebnost bolnišnice je v tem, da so skoraj vsi njeni oddelki klinične baze vodilnih izobraževalnih in raziskovalnih ustanov v Rusiji. Na osnovi bolnišnice so oddelki Ruske medicinske akademije za podiplomsko izobraževanje, Prve moskovske državne medicinske univerze. NJIM. Sechenov, Ruska nacionalna raziskovalna in medicinska univerza v N.I. Pirogov, Moskovska državna medicinska in zobozdravstvena univerza. A.I. Evdokimov, pa tudi enote Raziskovalnega inštituta za splošno reanimatologijo poimenovane v V.A. Negovskogo RAMS in Znanstveni center za porodništvo, ginekologijo in perinatologijo. Akademik V.I. Kulakova.

Poleg tega na podlagi Državne klinične bolnišnice poimenovane v S.P. Botkin ima regijski vaskularni center, mestne centre za diagnostiko in zdravljenje toksoplazmoze, center za zamenjavo sklepov, hematološki center ter center za operacijo jeter in trebušne slinavke. To vam omogoča, da v praksi bolnišnice razvijete in hitro implementirate najsodobnejše metode pregleda in zdravljenja bolnikov. Na bolniških oddelkih se nenehno izvajajo programi in tečaji izpopolnjevanja zdravnikov iz različnih regij države.

V zadnjih letih je bil del programa modernizacije moskovskega zdravstvenega sistema za državno klinično bolnišnico SP Botkin je kupil veliko sodobne opreme, vključno z računalniškim tomografom s 126 rezinami, modernim slikalcem magnetne resonance, strokovno ultrazvočno in endoskopsko opremo, laparoskopskimi regali in drugo visokotehnološko opremo. Sodobna tehnična oprema, skupaj z izkušnjami in usposobljenostjo osebja nam omogoča, da zavzamemo vodilno mesto v diagnostiki in zdravljenju skoraj vseh področij medicine.

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Botkin v 2. Botkinovem prehodu

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Botkin se nahaja na velikem ozemlju v več stavbah s skupno posteljo nad 2700.

Glavna stavba bolnišnice - št. 22 - je velika sodobna zgradba, v 1. nadstropju je splošni sprejemni oddelek bolnišnice, v 2. nadstropju pa je svetovalno diagnostična ambulanta s hematološkim centrom in mestno središče za toksoplazmozo. V 19. zgradbi je moskovski mestni oftalmološki center..

Na oddelkih za terapevtske, nevrološke, kirurške, travmatološke in nalezljive bolezni je oskrba zagotovljena redno in urno..

V bolnišnici je močna diagnostična služba, oddelki so visokotehnološke medicine, intenzivne nege, zunajtelesnih in rentgenskih kirurških metod zdravljenja, transfuzije krvi in ​​reanimacijskega centra na kraju samem..

Bolnišnica Botkin v Moskvi

Mestna klinična bolnišnica po imenu S.P. Botkina - največja multidisciplinarna zdravstvena ustanova v Moskvi.

GKB jih. S.P. Botkin je veliko zdravstveno združenje s skupno posteljno zmogljivostjo več kot 2.300 postelj. V bolnišnici je bolnišnica za specializirano zdravstveno oskrbo, vključno visokotehnoloških, kirurških, ginekoloških, terapevtskih, nevrokirurških, travmatoloških in drugih profilov.

Bolnišnica Botkin trenutno zaposluje 4.300 osebja, od tega 1100 zdravnikov. Samo v glavni bazi bolnišnice dela 34 profesorjev in doktorjev medicinskih ved, več kot 200 kandidatov medicinskih znanosti, 13 zdravnikov je dobilo naziv častnega doktorja Ruske federacije. Skoraj vsak drugi zdravnik ima najvišjo kvalifikacijsko kategorijo. V njegovih oddelkih deluje tudi več kot 400 zaposlenih oddelkov, raziskovalnih inštitutov in medicinskih centrov, ki se nahajajo na območju bolnišnice, vključno s 36 profesorji in 56 izrednimi profesorji.

Vsako leto bolnišnični specialisti opravijo več kot 40 tisoč operacij, od tega jih približno 10 tisoč spada v kategorijo visokotehnološke zdravstvene oskrbe. V večini primerov se uporabljajo minimalno invazivne medicinske tehnologije, endoskopski posegi in operacije pod nadzorom rentgenske opreme in CT navigacije..

Vrste zdravstvene oskrbe:

  • primarna zdravstvena oskrba, vključno s primarno zdravstveno in primarno specializirano;
  • specializirana zdravstvena oskrba, vključno z visokotehnološko;
  • reševalna vozila, vključno s specializiranimi rešilnimi vozili;
  • svetovalna in diagnostična zdravstvena oskrba;
  • primarna rehabilitacijska oskrba.

Profili zdravstvene nege:

  • Gastroenterologija
  • Hematologija
  • Ginekologija
  • Diagnostika
  • Nalezljive bolezni
  • Kardiologija
  • Srčna operacija
  • Koloproktologija
  • Nevrologija
  • Nevrokirurgija
  • Nefrologija
  • splošna kirurgija
  • Onkurologija
  • Otorinolaringologija
  • Oftalmologija
  • Pulmologija
  • Akušerska oskrba
  • Terapija
  • Travmatologija in ortopedija
  • Torakalna operacija
  • Urologija
  • Maksilofacialna kirurgija
  • Endokrinologija
  • Endokrina operacija
  • 33 oddelek za anesteziologijo in intenzivno nego za nevrokirurške in travmatološke bolnike;
  • Oddelek za hematologijo št. 6;
  • Hematološki oddelek št. 7;
  • Ginekološki oddelek №22;
  • Ginekološki oddelek №23;
  • Mestni center za toksoplazmozo;
  • 8 diagnostični oddelek;
  • Infektivna oddelek;
  • Kardiološki oddelek za bolnike z miokardnim infarktom št. 4 (urgentni kardiološki oddelek);
  • Oddelek za kardiologijo št. 4A;
  • Oddelek za kardiologijo št. 5;
  • Klinično diagnostični laboratorij;
  • Oddelek za koloproktologijo št. 47;
  • Svetovalni urad;
  • Moskovski mestni hematološki center;
  • Nevrološki oddelek št. 10 za bolnike z akutno cerebrovaskularno nesrečo;
  • Nevrološki oddelek št. 9;
  • Nevrokirurški oddelek št. 19A;
  • Nevrokirurški oddelek št. 19B;
  • Oddelek za nefrologijo št. 12;
  • Oddelek za nefrologijo št. 24;
  • Ortopedski oddelek №51;
  • Oddelek za sevalno diagnostiko;
  • Oddelek za abdominalno onkologijo št. 17A;
  • Oddelek za anesteziologijo in intenzivno nego bolnikov z akutno cerebrovaskularno nesrečo št. 35;
  • Oddelek za anesteziologijo in reanimacijo bolnikov s srčno-žilno patologijo št. 52;
  • Oddelek za anesteziologijo in reanimacijo za bolnike s kirurškim profilom št. 32;
  • Oddelek za anesteziologijo in intenzivno nego za kirurške posege;
  • Oddelek za anesteziologijo in reanimacijo št. 61 za bolnike z miokardnim infarktom;
  • Oddelek za anesteziologijo-reanimacijo uroloških bolnikov št. 37;
  • Oddelek za anesteziologijo-oživljanje št. 18;
  • Oddelek za gastrohepatopancreatoenterologijo št. 57;
  • Oddelek hiperbarične oksigenacije;
  • Oddelek za gnojno travmatologijo št. 21;
  • Oddelek za srčno kirurgijo št. 40;
  • Oddelek za koloproktologijo št. 47A;
  • Oddelek za fizioterapevtske vaje;
  • Oddelek za medicinsko psihologijo;
  • Oddelek za nevrokirurgijo št. 49;
  • Oddelek za splošno onkologijo št. 16A;
  • Oddelek za onkologijo št. 14A;
  • Oddelek za onkologijo št. 41A;
  • Oddelek za otorinolaringologijo št. 25;
  • Oddelek za oftalmološko onkologijo št. 1A;
  • Oddelek za transfuzijo krvi;
  • Oddelek za radioterapijo št. 13;
  • Reanimacijski oddelek za nalezljive bolnike št. 30;
  • Oddelek za rentgenske diagnostične metode in zdravljenje;
  • Oddelek za vaskularno kirurgijo št. 38;
  • Oddelek za vaskularno kirurgijo št. 54;
  • Oddelek za torakalno onkologijo št. 39A;
  • Oddelek za torakalno kirurgijo št. 39;
  • Oddelek za ultrazvočno diagnostiko;
  • Oddelek za fizioterapijo;
  • Oddelek za funkcionalno diagnostiko;
  • Oddelek za kemoterapijo št. 15;
  • Oddelek za kirurgijo jeter in trebušne slinavke št. 50;
  • Oddelek za kirurško zdravljenje motenj ritma in ritmičnega utripa št. 55;
  • Oddelek za oralno in maksilofacialno kirurgijo št. 53;
  • Oddelek za metode zunajtelesnega zdravljenja;
  • Oddelek za endokrino kirurgijo št. 16;
  • Oftalmološka bolnišnica za kratek čas bivanja (SKP št. 2);
  • Oddelek za patologijo;
  • Prva kratkotrajna hospitalizacija po profilih: splošna kirurgija, urologija, ginekologija, otorinolaringologija S.P. Botkin (SKP št. 1);
  • Sprejemni oddelek za neinfekcijske bolnike;
  • Psihiatrični oddelek št. 11 za bolnike s kombinirano duševno in somatsko patologijo;
  • Pljučni oddelek;
  • Regijski vaskularni center;
  • Rentgenski diagnostični oddelek;
  • 1 terapevtski oddelek;
  • 2 terapevtski oddelek;
  • 3 terapevtski oddelek;
  • Oddelek za travmatologijo št. 26;
  • 27 travmatološki oddelek;
  • Oddelek za urologijo št. 14;
  • Oddelek za urologijo št. 41;
  • Podružnica številka 1. Oftalmološka služba;
  • Izpostava št. 2 "porodnišnica s predporodnimi ambulantami";
  • Kirurški oddelek št. 17;
  • Kirurški oddelek št. 46;
  • Endokrinološki oddelek št. 59;
  • Endoskopski oddelek.

Obrnite se na bolnišnico Botkin: naslov, telefonske informacije, uradno spletno mesto

Državna proračunska zdravstvena ustanova mesta Moskovska mestna klinična bolnišnica po imenu S.P. Oddelek za zdravje v mestu Botkin v Moskvi:

  • Naslov bolnišnice Botkin: 125284, Moskva, 2. Botkin Ave, 5
  • Delovni čas: vsak dan, okrog ure
  • Ure obiskov pacientov: pon-pet 16-00 - 19-00, sobota, ned 11-00 - 13-00; 16-00 - 19-00
  • Kontaktni center: +7 (499) 490-0303 (vsak dan od 8:00 do 19:00)
  • Centralni informacijski urad: +7 (495) 945-0045 (vsak dan od 8:00 do 19:00)
  • Posvetovalno-diagnostični center (ponedeljek-petek v delovnih dneh: od 8:00 do 19:30):
    • 8 (499) 762-6285 - sprejem
    • 8 (499) 762-6286 - telefon matičnega urada KDP
  • Služba načrtovane hospitalizacije: 8 (499) 762-62-97 (ob delavnikih od 8.30 do 16.00)
  • Medicinski simulacijski center: 8 (499) 762-61-71
  • Referenca nalezljivega primera: 8 (495) 945-8382
  • Kancler: 8 (495) 653-16-90
  • Glavni zdravnik: 8 (495) 945-2616
  • Namestnik glavnega zdravnika: 8 (495) 945-2336
  • Uradna spletna stran bolnišnice Botkin v Moskvi: botkinmoscow.ru
  • Družbena omrežja: Vkontakte, Facebook, Instagram, YouTube
  • E-naslov: [email protected]
  • Tiskovna služba državne klinične bolnišnice poimenovana v S.P. Botkin: [email protected]

Na tej strani je seznam zdravnikov, ki delajo v bolnišnici Botkin:

Kako do bolnišnice Botkin v Moskvi

Kako do bolnišnice v Botkinu:

  • Metro postaja Dynamo, nato peš 1 km, ali avtobusi 207, 12c, trolejbus 82, postajališče "Hospital im. Botkin ";
  • Postaja metroja Begovaya, nato peš

1 km., Ali minibus 593m, avtobus 847, 27, trolejbusi 20, 86, postajališče "Bolnica Botkin".

Načrt postavitve

Imenovanje zdravnika

Za sprejem v CDC morate imeti naslednje dokumente:

  • Politika obveznega zdravstvenega zavarovanja (MHI).
  • Potni list državljana Ruske federacije.
  • Napotitev za posvetovanje s klinike na kraju pritrditve, potrjena s pečatom zdravstvene ustanove ter podpisom in pečatom zdravnika.
  • Izvleček iz ambulantne izkaznice (izdala ga je zdravstvena ustanova pošiljateljica).

Če lahko posnamete želenega strokovnjaka, boste prejeli odgovor v obliki "elektronskega kupona", v katerem bodo navedeni datum, ura in vrstni red prejema. V posebnih primerih vas zdravnik lahko kontaktira na telefonsko številko, navedeno v vlogi. S tem "elektronskim kuponom" in dokumenti, potrebnimi za sprejem strokovnjakov za CDC (seznam je naveden spodaj), morate prispeti na CDC 1 uro pred uro, ki je naveden v "elektronskem kuponu" in prejeti kupon v elektronskem terminalu (kliknite na polje "snemanje v internetu" "- kupon" I ") pričakujete klic v register. V registru se naredi ambulantna izkaznica in za pregled pri zdravniku se izda papirnati kupon. Za pospešitev registracije ambulantne izkaznice je zaželeno, da se predloži fotokopija potnega lista (prva stran in stran za registracijo) pravilnika o MZZ (dve strani).

  • Naslov: 2. prelaz Botkinsky, 5, zgradba 22 (2. nadstropje)
  • Register: +7 (499) 762-62-86
  • Oddelek za plačane storitve: +7 (499) 490-03-03

Plačane storitve bolnišnice Botkin in cene

Bolnišnica Botkin poleg zagotavljanja pomoči državljanom v skladu s politiko MHI zagotavlja zdravstvene storitve na plačljivi osnovi.

Snemanje - vsak dan od 8:00 do 19:00 po telefonu 8 (499) 490-03-03 in po e-pošti [email protected].

Plačane storitve se izvajajo bodisi kot del prostovoljnega zdravstvenega zavarovanja (VMI) bodisi z neposrednim dogovorom s posameznikom za gotovino.

Bolniki lahko dobijo celoten obseg storitev, od diagnoze, ambulantne oskrbe, laboratorijskih preiskav in konča do bolniškega zdravljenja..

Pogoji za zagotavljanje plačane zdravstvene oskrbe:

  • če opravljanje storitve poteka pod drugimi pogoji, ki jih zagotavlja državni garancijski program brezplačne zdravstvene oskrbe državljanov in (ali) ciljni programi;
  • če poiščete zdravniško storitev brez napotitve;
  • če nimate police obveznega zdravstvenega zavarovanja;
  • če vrsta in obseg potrebnih zdravstvenih storitev presegata teritorialni projekt državnega jamstvenega programa ali ciljno usmerjenih programov;
  • če ste državljan tuje države;
  • če ste oseba brez državljanstva.

Pri zagotavljanju zdravstvenih storitev na podlagi dogovora s posameznikom vam bo bolnišnica Botkin v Moskvi davčnim organom predložila celoten paket dokumentov za povračilo davčne olajšave za plačilo zdravstvenih storitev. To bo pomagalo povrniti del denarja, porabljenega za zdravljenje..

Celovito tečajno zdravljenje bolnikov z degenerativno-distrofičnimi boleznimi hrbtenice (dorsopatija, osteohondroza) se plačuje v dnevni bolnišnici posvetovalno-diagnostičnega centra (CDC).

Možnost in trajanje zdravljenja se določi na posvetu z nevrologom CDC.

Čas sprejema: ponedeljek-četrtek od 13.00 do 15.00 (pisarna 2079).

Podružnice

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Podružnica Botkina št. 1

  • Naslov: 123001, Moskva, Mamonovsky per., 7
  • Če imate vprašanja o potrdilih o delu ustanove (vključno z zdravniki), se v primeru izgube (izgube) kupona za sestanek obrnite na zdravnika po telefonu:
  • (495) 699-79-70 (register), (495) 699-30-20 (referenca).
  • Za hospitalizacijo - (495) 699-10-75 (sprejemni oddelek).
  • Za nujno pomoč - (495) 699-61-28.
  • Kabinet za oftalmologijo (telefonski klic) - (495) 699-83-89.
  • Oddelek za plačane storitve - (495) 699-71-53.
  • Zdravnik na klicu - (495) 699-84-00.
  • Vodja - vodja podružnice - oftalmolog: dr Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna, tel. (495) 699-44-39

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Podružnica Botkin številka 2

  • Naslov: 123317, Moskva, 3. Krasnogvardeiskaya St., 1
  • Sprejemni oddelek: (499) 707-22-59
  • Poizvedba: (499) 256-15-89
  • Vodja - vodja poslovalnice št. 2 - porodničar-ginekolog: Semekina Elena Yuryevna, Tel.: (499) 256-12-82

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Poslovnica Botkina Posvetovanje žensk številka 3

  • Naslov: 109044, Moskva, st. 1. Dubrovskaya, d. 3
  • Register: +7 (495) 677-16-13
  • Vodja je ženskega posvetovanja št. 3: Ekaterina Korotygina +7 (495) 677-14-10

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Podružnica Botkina Posvetovanje žensk 6

  • Naslov: 101000, Moskva, st. Maroseyka, d. 13A, str. 1
  • Registrski telefoni: +7 (495) 621-71-88; +7 (495) 621-53-89
  • Vodja je namestnica glavnega zdravnika za zdravljenje, vodja podružnice Žensko posvetovanje št. 6: Oksana Chaplygina, tel. +7 (495) 621-61-17, faks +7 (495) 623-98-84

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Poslovnica Botkina Posvetovanje žensk 7

  • Naslov: 121069 Moskva, Borisoglebsky per., 6
  • Registra: +7 (495) 695-62-61
  • Vodja - vodja ženskega posvetovanja številka 7: Samarina Elena Alekseevna +7 (495) 695-40-41

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Poslovnica Botkina Posvetovanje žensk 12

  • Naslov: 119435, Moskva, ulica Malaya Pirogovskaya, 15
  • Register: (499) 245-67-61, (499) 246-93-15
  • Vodja: namestnik glavnega zdravnika za medicinske zadeve, vodja ženskega posvetovanja št. 12 - porodničar-ginekolog Chepurnaya Julia Yuryevna, kandidatka za medicinske znanosti, tel / fax - (499) 246-55-63, (499) 245-77-09

Mestna klinična bolnišnica imenovana po S.P. Poslovnica Botkina Posvetovanje žensk številka 15

  • Naslov: 107140, Moskva, 2. Krasnoselsky per, hiša 2
  • Register: +7 (499) 264-66-90
  • Predstojnica - predstojnica predporodne ambulante št. 15: porodničar-ginekolog Ismailova Selminat Gadžikerimovna, kandidatka za medicinske znanosti, tel / fax - +7 (499) 264-70-05

Podružnica številka 1. Služba za oftalmologijo

Podružnica 1 Oftalmološka klinična bolnišnica je močan specializiran center s svetovalno diagnostično ambulanto za 500 obiskov na izmeno z 2 izmeničnima načinoma delovanja, bolnišnica s 150 posteljami.

Letno se zdravi več kot 10 tisoč ljudi, število operacij presega 10 tisoč, število obiskov na kliniki je več kot 250 tisoč.

Izvajanje načrtovane svetovalne in diagnostične specializirane oftalmološke oskrbe v izpostavi št. 1 Državne klinične bolnišnice S.P. Botkin izvajajo samo prebivalci, ki so povezani z mestnimi poliklinikami štirih upravnih okrožij Moskve - osrednjega upravnega okrožja, severovzhodnega upravnega okrožja, južnega upravnega okrožja in CJSC.

Prebivalci, pritrjeni v mestne poliklinike drugih upravnih okrožij mesta Moskva, dobijo navodila za rutinsko oftalmološko zdravstveno oskrbo do drugih zdravstvenih ustanov v mestu Moskva (GBUZ GKB št. 1 po imenu N. I. Pirogova DZM, GBUZ GKB št. 15 po imenu O. M. Filatov DZM, FGBUZ MNTK očesna mikrokirurgija.S.N. Fedorov).

Če želite dobiti oftalmološko zdravstveno oskrbo v izpostavi št. 1 Mestne klinične bolnišnice poimenovane S.P. Botkin pri izpolnjevanju vloge izberite vrsto sprejema "Plačljiv sprejem (PMU)" ali se obrnite na oddelek za plačljive zdravstvene storitve po tel. +7 (495) 699-71-53.

Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna - vodja podružnice št. 1.

Na 7. oftalmološkem oddelku bolnišnice Botkin uporabljajo najsodobnejšo tehniko korekcije vida do danes - Femto-Lasik (Femtolasik).

Podružnica št. 2: Porodnišnica s predporodnimi ambulantami

Druga podružnica državne klinične bolnišnice poimenovana po S.P. Botkin vključuje porodnišnico (prej porodnišnico št. 32) in šest porodniških ambulant - št. 3, 6, 7, 12, 15, 32. Porodnišnica lahko hkrati sprejme 120 pacientov, ima sobe za intenzivno nego in več škatel za oživljanje novorojenčkov oz. 40 mest je opremljenih za specializirano nego za zapleteno nosečnost.

V vseh šestih ženskih ambulantah Botkinove bolnišnice (v nadaljnjem besedilu "ZhK") poleg porodničarjev-ginekologov najvišje usposobljenosti poteka specializiran sestanek z ginekologom-endokrinologom, andrologom, seksologom, psihologom, optometristom, terapevtom, zobozdravnikom in drugimi. Na LCD-prikazovalniku je možna kardiotokografija (CTG), strokovna ultrazvočna diagnostika (vključno s prenatalnim presejanjem 3D ploda ultrazvok v 18. tednu), prostori za zdravljenje neplodnosti in splava, patologija materničnega vratu, klinični diagnostični laboratoriji in dnevne bolnišnice.

Obstajata dva ginekološka oddelka Botkinove bolnišnice - št. 22 in št. 23.

ZhK št. 32 nudi usposobljeno porodniško in ginekološko pomoč ženskam katere koli starostne kategorije, vključno z nosečnicami. Sprejem izvajajo porodničar-ginekologi, oftalmolog, terapevt, zobozdravnik. Žensko posvetovanje upošteva načela prijaznega in individualnega pristopa do vsake pacientke. V posvetovanju delujeta kabinet za ultrazvok, soba za zdravljenje patologije materničnega vratu, CTG (kardiotokografija).

Vrste zdravstvenih storitev:

  • vstavitev in odstranitev IUD;
  • diagnoza in zdravljenje spolno prenosljivih bolezni;
  • uporaba najnovejših diagnostičnih metod za funkcionalno stanje ploda in posteljice: dopplerometrija in kardiotokografija;
  • posvetovanje porodničarjev-ginekologov in ginekologov-endokrinologov;
  • posvetovanje zobozdravnika;
  • posvetovanje s terapevtom (odstranitev EKG z razlago študije);
  • zdravljenje menstrualnih nepravilnosti;
  • izbor posameznih metod kontracepcije;
  • majhne operacije z uporabo sodobnih metod: radiokirurgija;
  • izvajanje napredne kolposkopije;
  • trimesečni programi za vodenje nosečnosti;
  • reševanje problemov menopavze;
  • ultrazvočna diagnostika;
  • široka paleta laboratorijskih in kliničnih študij (hemostasiogram, klinični testi krvi in ​​urina itd.).
  • Naslov porodnišnice: 123317 st. 3. Krasnogvardeiskaya d.1 str.1
  • Informacijska služba porodnišnice: +7 (499) 256-15-89
  • Vodja porodnišnice Semeykina Elena Yurievna: +7 (499) 256-15-89
  • E-naslov: [email protected]

Navodila od postajališča metro "Ulitsa 1905 goda" do postajališča "Krasnogvardeisky Boulevard":

  • Minibus taksi: 547m, 28m, 283m, 254m, 461m
  • Trolejbusi: 18, 54
  • Avtobusi: 69, 69k

Navodila za postajo metroja Vystavochnaya:

  • Minibus taksi: 500m, v smeri metroja "Ulitsa 1905 goda" do ulice Mantulinskaya, nato 800 metrov peš
  • Trolejbus 54

Posvetovalno-diagnostični center - CDC

Posvetovalno-diagnostični center (CDC) Mestne klinične bolnišnice pri S.P. Botkin - zdravstvena ustanova III stopnje ambulantne oskrbe odraslih prebivalcev Moskve.

Prijava na posvet s strokovnjaki CDC se opravi v registru in na internetu na podlagi navodil zdravstvenih ustanov I-II stopnje ambulantne oskrbe.

Posvetovalni oddelki CDC so zasnovani za svetovanje bolnikom, poslanim iz zdravstvenih ustanov ambulantnih storitev I-II..

Uredi CDC nudijo svetovalno pomoč pri naslednjih posebnostih:

  • abdominalna in endokrina operacija;
  • kirurška pankreatologija in hepatologija;
  • torakalna operacija;
  • srčna kirurgija;
  • vaskularna kirurgija;
  • nevrokirurgija;
  • ginekologija;
  • urologija;
  • otorinolaringologija;
  • gnojna operacija;
  • travmatologija in ortopedija;
  • kardiologija;
  • aritmologija;
  • mamologija;
  • endokrinologija;
  • gastroenterologija;
  • dermatologija;
  • nevrologija;
  • radiologija;
  • onkologija;
  • nalezljive bolezni in parazitologija.

Lukin Andrei Jurijevič - namestnik glavnega zdravnika v Svetovalno-diagnostičnem centru, kandidat medicinskih znanosti, izredni profesor, doktor najvišje kvalifikacije.

Dmitrij Makejev - vodja svetovalnega oddelka št. 1, porodničar-ginekolog 1. kvalifikacijske kategorije.

Tsareva Elena Viktorovna - vodja svetovalnega oddelka št. 2, terapevt, kandidat medicinskih znanosti.

13 zdravnikov centra ima diplomo kandidata za medicinske znanosti, 8 zdravnikov ima najvišjo kvalifikacijsko kategorijo.

Svetovalni oddelki pripravijo bolnike za načrtovano hospitalizacijo v bolnišničnih enotah.

Na podlagi CDC je bila razporejena dnevna bolnišnica, kjer se zdravijo bolniki z nevrološko, gastroenterološko in endokrinološko patologijo.

Oddelek za torakalno kirurgijo št. 39

Klinična bolnišnica poimenovana po S.P. Botkin je ena največjih zdravstvenih ustanov v Rusiji, avtoritativno znanstveno in metodološko središče, ki zaseda vodilni položaj na številnih pomembnih področjih kirurgije, vključno s torakalno. Torakalni oddelek bolnišnice Botkin je klinična baza Oddelka za torakalno kirurgijo Ruske medicinske akademije za podiplomsko izobraževanje (vodja oddelka je profesor K. G. Žestkov).

Bolnišnica je opremljena z najnaprednejšo diagnostično opremo (ultrazvočni aparati, vključno z endosonografijo, fibroendoskopi, CT, MRI, sodobnim kompleksom za rentgenske endovaskularne posege), ki omogoča izvedbo zelo natančne diagnoze tudi v najtežjih primerih bolezni prsnega koša..

Klinika torakalne kirurgije ima bogate izkušnje z zdravljenjem naslednjih bolezni:

  • prirojena in pridobljena deformacija prsnega koša;
  • gnojno-vnetne bolezni pljuč, plevralne votline, stene prsnega koša - kot so pljučni absces, bronhiektazija, plevralni empiem, osteomielitis reber, prsnice;
  • difuzni in bulozni emfizem, vključno s kompliciranim spontanim pnevmotoraksom;
  • benigne in maligne novotvorbe pljuč, mediastinuma, požiralnika, prsne stene, vključno z lokalno napredovalimi tumorji (T4) in metastatske poškodbe pljuč;
  • bolezni požiralnika: cicatricialne in peptične strikture, tumorji, poškodbe požiralnika;
  • bolezni sapnika in bronhijev: srčne sture, ki so se razvile po traheostomiji ali podaljšani intubaciji, bronho-plevralne, traheo-ezofagealne fistule, tumorji sapnika in bronhijev;
  • parazitske bolezni pljuč;
  • plevrizem različnih etiologij;
  • posledice poškodb prsnega koša in njegovih notranjih organov.

Bolniki se prek registra evidentirajo na tel. +7 (499) 762-62-85.

Pljučni oddelek

Pljučni oddelek bolnišnice Botkin je eden prvih specializiranih pulmoloških oddelkov v Moskvi.

Glavne funkcije oddelka so:

  • svetovanje zdravnikom drugih oddelkov zdravstvene organizacije o preprečevanju, diagnozi in zdravljenju bolnikov s pljučnimi boleznimi;
  • zagotavljanje specializirane zdravstvene oskrbe na področju "pulmologije" v skladu s standardi medicinske oskrbe pacientov s pulmološkimi boleznimi;
  • obvladovanje in uvajanje v klinično prakso sodobnih metod preprečevanja, diagnoze, zdravljenja in rehabilitacije bolnikov s pulmološkimi boleznimi;
  • pregled začasne invalidnosti;
  • izvajanje sanitarno-higienskega usposabljanja bolnikov in njihovih svojcev;
  • razvoj in izvajanje ukrepov za izboljšanje kakovosti medicinsko diagnostičnega dela in zmanjšanje bolnišnične umrljivosti zaradi pljučnih bolezni.

Vsako leto je število na oddelku obravnavalo približno 1,5 tisoč ljudi. V bistvu bolniki prihajajo z rešilnimi vozili, razpon bolezni je precej širok: pljučnica, bronhialna astma, KOPB, kronični bronhitis, bronhiektazija, sarkoidoza, nastanek pljuč, intersticijske bolezni.

Bolniki opravijo celoten obseg pregledov, kar omogoča razjasnitev diagnoze, laboratorijske preiskave, funkcionalne metode, CT prsnih organov, bronhoskopijo, vključno z transbronhialno biopsijo. Opravljene so tudi mikrobiološke, morfološke študije dobljenega materiala..

  • Naslov: Moskva, 2. Botkinški prospekt, 5, 20. zgradba, 3. nadstropje
  • Nega posta: 8 (499) 728-84-07
  • Število prebivalcev: 8 (499) 728-83-54

Zdravniki in specialisti

  • Zhvania Dmitrij Levanovič (12 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Zherebina Marianna Yuryevna (27 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Zhivanevskaya Olga Andreevna (izkušnje 45 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Ignatchenko Olga Yuryevna (24 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Igokhina Irina Korneevna (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Ilenko Elena Vladimirovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Ismailova Saida Sabirovna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Krotkova Lyubov Leonidovna (izkušnje 19 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Kuznetsov Roman Eduardovič (izkušnje 28 let, najvišja kategorija, dr. Med.): Porodničar, ginekolog
  • Kuznetsova Olga Vasilievna (izkušnje 34 let, 1 kategorija): porodničar, ginekolog
  • Kukovenko Elena Mihahailovna (29 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Kuranov Ivan Ivanovič (15 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Livieva Nella Abramovna (7 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Makeev Dmitrij Jurijevič (izkušnje 19 let, 1 kategorija): porodničar, ginekolog
  • Obukhova Marina Borisovna (27 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Sazhina Alla Vladimirovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Seregina Polina Evgenievna (izkušnje 20 let, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Tedeeva Zhanna Ruslanovna (izkušnje 16 let, kategorija 2): porodničar, ultrazvočni zdravnik
  • Torchinava Ilona Romanovna (izkušnje 29 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Tumgoeva Louise Bagautdinovna (2 leti izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Khuzhokova Irina Nadbievna (25 let izkušenj, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Sokolov Aleksander Evgenievič (32 let izkušenj, najvišja kategorija): androlog, urolog
  • Fedanov Stanislav Leonidovič (22 let izkušenj): androlog, urolog
  • Avramenko Lyubov Mikhailovna (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Adamchuk Victoria Yurievna (izkušnje 8 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Anisiforov Ilya Lvovich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Anokhina Ekaterina Viktorovna (19 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Antoshina Ekaterina Mikhailovna (13 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Arsenova Oksana Aleksandrovna (izkušnje 19 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Badigov Stanislav Albertovič (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Baychorova Lyudmila Aslanovna (izkušnje 8 let): anesteziolog-reanimator
  • Barsukova Marija Sergejevna (izkušnje 14 let, 2 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Bastrikin Sergej Jurijevič (24 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Bekauri Julia Viktorovna (izkušnje 17 let, najvišja kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Belousova Svetlana Vasilievna (izkušnje 18 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Bibilova Fatima Lvovna (22 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Blinkin Aleksander Yakovlevich (izkušnje 51 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Bogomolov Petr Vladimirovič (izkušnje 27 let, 1 kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Boguraev Evgeny Aleksandrovich (izkušnje 18 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Borzenkova Alina Andreevna (izkušnje 8 let): anesteziolog-reanimator
  • Borzunov Andrey Nikolajevič (izkušnja 45 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Borisova Victoria Alexandrovna (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Borovkova Margarita Sergejevna (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Bratishchev Igor Viktorovič (20 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Valetova Victoria Vladimirovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Varlamov Victor Viktorovich (12 let izkušenj, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Varnavin Oleg Anatolijevič (32 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Vedernikova Anastasia Yurievna: anesteziolog-reanimator
  • Veisberg Aleksey Aleksandrovich (izkušnje 15 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Ventzel Ekaterina Mikhailovna (21 let izkušenj, 1 kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Vetlugina Ekaterina Yurievna (22 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Vinogradova Anna Aleksandrovna (17 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Vlasenko Aleksej Viktorovič (28 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Anesteziolog-reanimator
  • Vodneva Marina Mikhailovna (izkušnje 19 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Voevodina Elena Stanislavovna (izkušnje 19 let, 1 kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Vorobeva Lyubov Vladimirovna (40 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Vyzhevsky Sergey Valentinovich (32 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Vyatkin Denis Anatolievič (16 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Gavrileev Samvel Vladimirovič (izkušnje 19 let, 1 kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Garist Aleksej Aleksandrovič (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Gasparyan Saglar Vladimirovna (7 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Gerasimov Lev Vladimirovič (izkušnje 24 let, najvišja kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Gernets Ivan Aleksandrovič (21 let izkušenj): reanimacijski anesteziolog
  • Glazkov Anatolij Viktorovič (11 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Goldberg Inga Ivarovna (17 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Goldberg Inga Ivorovna (17 let izkušenj, najvišja kategorija): reanimacijski anesteziolog
  • Gorbačov Sergej Sergejevič (16 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Goryachkina Natalya Andreevna (izkušnje 13 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Gribačov Sergej Viktorovič (24 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Gudkov Andrey Viktorovich (9 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Guseva Elena Vladimirovna (izkušnje 11 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Guseva Julia Vladimirovna (izkušnje 24 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Davydova Lyudmila Garenovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Danina Anna Vladimirovna (izkušnje 21 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Demidion Pavel Yurievich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Denisovska Olga Olga Aleksandrovna (izkušnje 4 leta): anesteziolog-reanimator
  • Dobryakov Sergey Alekseevich (izkušnje 32 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Doloxaribo Albert Krisman (28 let izkušenj, najvišja kategorija): reanimacijski anesteziolog
  • Dudina Natalia Vladimirovna (30 let izkušenj, najvišja kategorija): reanimacijski anesteziolog
  • Epikhin Roman Mihajlovič (6 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Ershov Roman Yuvenalievich (izkušnje 19 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Efanov Andrey Andreevich (7 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Zhakina Natalya Evgenievna (4 leta izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Žilin Igor Viktorovič (izkušnje 16 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Zhurochko Dmitry Petrovich (izkušnje 23 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Zadorozhnaya Olga Konstantinovna (izkušnje 11 let): anesteziolog-reanimator
  • Zaikova Julia Gennadievna (32 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Zasimova Marina Yakovlevna (11 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Zubova Oksana Vladimirovna (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Ivanov Sergej Ivanovič (44 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Ivanova Alena Lvovna (izkušnje 4 leta): anesteziolog-reanimator
  • Ignatieva Vera Nikolaevna (32 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Ilyina Yana Nikolaevna (9 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Ishutchenko Gennady Andreevich (7 let izkušenj, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Kazachkov Kirill Yurievich (izkušnje 15 let, 2 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Kalentieva Tamara Alekseevna (izkušnja 44 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Kallagov David Zelimkhanovich (izkušnje 8 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Kalmykov Alim Belyalyevich (izkušnje 23 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Kapelnitsky Pavel Valentinovich (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Kapitonova Valeria Valerievna (izkušnje 23 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Karpenko Anatolij Viktorovič (35 let izkušenj, najvišja kategorija): reanimacijski anesteziolog
  • Kesareva Oksana Anatolyevna (izkušnje 10 let, 1 kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Kintsler Nikolaj Vladimirovič (izkušnje 29 let): anesteziolog-reanimator
  • Kirsanov Dmitrij Aleksandrovič (4 leta izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Kiselev Vladimir Valerievich (izkušnje 23 let, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Kovaleva Julia Igorevna (12 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Kovaleva Yana Vladimirovna (izkušnje 11 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Kolerova Irina Vladimirovna (izkušnje 8 let): anesteziolog-reanimator
  • Kononetov Aleksej Aleksejevič (10 let izkušenj): anesteziolog-oživljalec
  • Korolev Dmitrij Sergejevič (izkušnje 9 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Korolev Igor Aleksandrovič (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Korjakin Albert Gennadievich (5 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Kostoglotov Artem Vladimirovič (21 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Kochergina Valentina Vladimirovna (17 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Kulbitskaya Irina Evgenievna (36 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Kurugliev Ali Suleymanovich (izkušnje 26 let, 1 kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Kutuzov Georgy Nikolaevich (6 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Kuchava Garry Rezovich (24 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Kushtova Kanifa Ibragimovna (izkušnje 16 let, 1 kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Lapajev Nikita Nikolajevič (7 let izkušenj): reanimacijski anesteziolog
  • Levikov Dmitrij Iljič (delovna doba 28 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljanja
  • Lidzhieva Saglar Vladimirovna (7 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Litvinova Lyudmila Igorevna (17 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Loginov Sergej Pavlovič (izkušnje 37 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Lukašin Oleg Vasilijevič (16 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Lykhin Vsevolod Nikolajevič (izkušnje 11 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Lyutkin Oleg Yuryevich (9 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Magomedov Marat Adessovich (25 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljanja
  • Magomedova Angelika Datsievna (izkušnja 35 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Makarov Oleg Valentinovič (izkušnja 35 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Makarova Ekaterina Romanovna (9 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Maksimtseva Ekaterina Alekseevna (13 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Malafeev Artyom Eduardovič (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Malyshev Anatoly Anatolyevich (izkušnje 11 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Manushkova Alina Aleksandrovna (izkušnje 12 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Martynenko Natalia Yurievna (10 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Martynovič Mihail Nikolajevič (20 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Marchenkov Jurij Viktorovič (29 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Anesteziolog-reanimator
  • Matveev Andrey Ivanovič (33 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Machulin Andrey Ivanovič (17 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Mashtaler Vyacheslav Ivanovič (izkušnje 26 let, 1 kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Medvedeva Evgenija Viktorovna (izkušnje 8 let): anesteziolog-reanimator
  • Medvedeva Marija Olegovna (izkušnja 29 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Melnikova Natalija Aleksandrovna (17 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Mikolyuk Ekaterina Anatolyevna (izkušnje 13 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Mironov Aleksej Vladimirovič (11 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Mitrokhin Andrey Anatolyevich (izkušnje 41 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Mihajlov Nikita Vladimirovič (izkušnja 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Morozova Olga Vladimirovna (izkušnje 22 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Mosin Anatolij Sergejevič (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Muravyov Oleg Borisovich (33 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljanja
  • Muranova Irina Leonidovna (izkušnja 30 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Muslimov Bagautdin Gusenovič (izkušnje 14 let): anesteziolog-reanimator
  • Mukha Alyona Ivanovna (5 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Myshkovsky Gleb Leonidovich (izkušnje 21 let, 1 kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Nazarenko Mihail Borisovič (21 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Naumycheva Vlada Gennadievna (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Nedorostkova Tatyana Yurievna (delovna doba 28 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Natalia Neznamova (19 let izkušenj): anesteziologinja oživljanja
  • Nuzhdenkov Roman Gennadievich (izkušnje 13 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Ovčinnikov Andrei Mihajlovič (31 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Omelyanskaya Anastasia Pavlovna (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Orishchenko Evgeny Igorevich (6 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Osintseva Elena Yurievna (izkušnje 41 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Osipov Sergej Aleksandrovič (izkušnje 46 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Ostapchenko Dmitry Anatolyevich (27 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Anesteziolog-reanimator
  • Panova Natalya Evgenievna (27 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Panova Natalya Sergeevna (izkušnje 14 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Pastukhov Aleksander Jurijevič (8 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Pervov Denis Igorevič (4 leta izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Pereponova Nataliya Ivanovna (izkušnje 8 let): anesteziolog-reanimator
  • Pestryakov Evgeny Vyacheslavovich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Petrov Nikita Olegovič (10 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Platonova Galina Yurievna (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Podgorna Lyudmila Andreevna (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Polirova Marina Aleksandrovna (izkušnja 35 let): anesteziolog-reanimator
  • Politov Mihail Evgenijevič (10 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Polozentseva Tatyana Viktorovna (izkušnje 28 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Polyakova Irina Sergejevna (izkušnje 11 let): anesteziolog-reanimator
  • Popova Veronika Sergejevna (5 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Potrosov Aleksey Vyacheslavovich (29 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Prihodko Dmitrij Valerievič (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Prudnikov Nikita Dmitrievich (9 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Radčenko Dmitrij Mihajlovič (9 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Rakhmatov Khusan Juraevich (23 let izkušenj, kategorija 2): anesteziolog oživljanja
  • Rašupkin Aleksander Borisovič (28 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Rykova Victoria Aleksandrovna (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Savčenkov Sergej Borisovič (22 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Salyakhov Ilyas Ildarovich (4 leta izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Samorukov Vladislav Yurievich (izkušnje 15 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Sarycheva Darja Andrianovna (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Semenova Lyubov Petrovna (izkušnje 27 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Seredavkin Roman Valentinovich (15 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Sidorenko Olga Andreevna (izkušnje 16 let, 1 kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Silaev Borislav Vladimirovič (26 let izkušenj): reanimacijski anesteziolog
  • Silnov Vasily Evgenievich (izkušnje 13 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Symbolokova Dina Valerievna (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Smirnov Andrey Nikolajevič (izkušnje 18 let): anesteziolog-reanimator
  • Smirnov Anton Andreevich (izkušnje 9 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Smirnova Irina Vyacheslavovna (izkušnje 17 let, 2 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Smolev Boris Andreevich (4 leta izkušenj): reanimacijski anesteziolog
  • Smolyaninov Oleg Leonidovich (izkušnja 35 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Smusin Ilya Vladimirovič (izkušnje 18 let): anesteziolog-reanimator
  • Snitsar Stepan Vyacheslavovich (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Sokolova Svetlana Vladimirovna (7 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Solovieva Julia Vladimirovna (4 leta izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Solovyova Olga Yuryevna (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Sorokin Roman Evgenievich (izkušnje 17 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Stuchilov Aleksej Vladimirovič (33 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Suryakhin Victor Stanislavovich (izkušnje 22 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Syanov Andrey Sergeevich (izkušnje 12 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Tagirov Ikram Sedijarovič (izkušnje 23 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Talyzin Pavel Andreevich (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Tanhilovič Boris Marlenovič (izkušnje 41 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Taranik Savva Mihajlovič (4 leta izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Teleščuk Pavel Leonidovič (izkušnje 8 let): anesteziolog-reanimator
  • Temerov Dmitrij Aleksandrovič (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Testova Lyudmila Ivanovna (36 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-reanimator
  • Titareva Valentina Leonidovna (7 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Titov Anton Viktorovič (izkušnje 15 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Tolstikov Vladimir Alexandrovich (7 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Thakokhova Galina Mussovna (izkušnje 24 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Uvarova Natella Borisovna (izkušnje 10 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Udalova Elena Igorevna (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Uyezdovskaya Anna Vyacheslavovna (izkušnje 10 let): anesteziolog-reanimator
  • Uzhevskaya Ksenia Sergeevna (7 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Usmanova Naila Khasanovna (10 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Utts Nikolaj Vsevolodovich (39 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog oživljanja
  • Ukhova Tatyana Alekseevna (izkušnje 6 let): anesteziolog-reanimator
  • Fatkulina Julia Sergeevna (10 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Filatova Olga Vladimirovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Khatutsky Valery Markovich (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Khilikhnev Kirill Viktorovich (13 let izkušenj, kategorija 2): anesteziolog oživljanja
  • Tsvetaev Ivan Igorevich (izkušnje 18 let, kategorija 2): anesteziolog-reanimator
  • Tselaeva Aza Khusenovna (izkušnje 24 let, 1 kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Chapilin Vladimir Vladimirovič (28 let izkušenj): reanimacijski anesteziolog
  • Čebotarev Eduard Jurijevič (izkušnje 33 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Chebotareva Oksana Anatolyevna (izkušnje 24 let, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Chervov Aleksander Jurijevič (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Cheremnykh Anastasia Vladimirovna (11 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Chernutskaya Julia Vladimirovna (izkušnje 15 let, 1 kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Chinazirov Murat Anatolyevich: anesteziolog-reanimator
  • Chinnikova Olga Valerievna (25 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Shabanov Aslan Kurbanovich (27 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Shadchneva Anna Vladimirovna (7 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Shaybakova Veronika Leonidovna (izkušnje 16 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): anesteziolog-oživljalec
  • Shapovalova Oksana Evgenievna (izkušnje 27 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Šebačeva Olesja Vasilijevna (izkušnje 12 let): anesteziolog-reanimator
  • Ševčenko Aleksej Vladimirovič (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Šestakov Dmitrij Alfredovič (27 let izkušenj, najvišja kategorija): anesteziolog oživljanja
  • Shestopalova Ekaterina Valerievna (5 let izkušenj): anesteziolog-reanimator
  • Širokov Roman Vladimirovič (izkušnje 10 let, najvišja kategorija): anesteziolog-oživljalec
  • Shunin Matvey Mihahailovič (izkušnje 12 let, kategorija 2): anesteziolog-oživljalec
  • Shchedrina Elena Igorevna (izkušnje 22 let, 1 kategorija): anesteziolog-reanimator
  • Yudin Aleksander Mihajlovič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): anesteziolog in reanimator
  • Yarovaya Marina Aleksandrovna (7 let izkušenj): anesteziolog oživljanja
  • Zimina Larisa Petrovna (izkušnja 50 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): venereolog, dermatolog
  • Martynyuk Niole Pranovna (47 let izkušenj): zdravnik vadbene terapije
  • Akopova Zara Pavlovna (izkušnje 27 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Aleksanova Natalya Igorevna (izkušnje 17 let, 1 kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Anokhina Irina Aleksandrovna (izkušnje 35 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Antysheva Tatyana Yakovlevna (izkušnje 29 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Babatova Raisa Shemilievna: zdravnica ultrazvoka
  • Balyabina Evgeniya Mikhailovna (36 let izkušenj, najvišja kategorija): zdravnik ultrazvoka
  • Bogačeva Irina Vladimirovna (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Bryzgalova Olga Evgenievna (izkušnje 14 let): zdravnica ultrazvoka
  • Golosova Tatyana Dmitrievna (16 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Derenova Olga Vladimirovna (izkušnje 20 let, 1 kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Zarečina Vera Sergejevna (izkušnje 8 let): zdravnica ultrazvoka
  • Zorina Natalya Aleksandrovna (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Ivanova Natalia Aleksandrovna (5 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Ipatova Nina Fedorovna (izkušnje 39 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Kalerina Elena Maratovna (izkušnje 23 let, 1 kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Klyukina Anna Nikolaevna (izkušnje 6 let): zdravnik ultrazvoka
  • Kolbasova Julia Vladimirovna (izkušnje 23 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Kostenko Evgenia Aleksandrovna (12 let izkušenj): zdravnik ultrazvoka
  • Kosukhina Elena Vladimirovna (13 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Kubareva Elena Petrovna (10 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Kuleshova Ekaterina Evgenievna (9 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Medvedeva Anastasia Andreevna (7 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Mushkambarov Ilya Nikolaevich (13 let izkušenj): zdravnik ultrazvoka
  • Nikitina Svetlana Mihajlovna (30 let izkušenj, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Ovcharenko Julia Alexandrovna (12 let izkušenj): zdravnik ultrazvoka
  • Ongoev Nikolaj Anatolijevič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): ultrazvočni zdravnik
  • Pichugina Elena Eduardovna (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Pichugina Natalya Vladimirovna (izkušnje 6 let): zdravnica ultrazvoka
  • Romanovskaya Olga Anatolyevna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Sargsyan Zakhar Oganesovich (izkušnje 12 let, kategorija 2): zdravnik ultrazvoka
  • Somova Larisa Vladimirovna (24 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Tarasova Tatyana Vladimirovna (33 let izkušenj, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Tedeeva Zhanna Ruslanovna (izkušnje 16 let, kategorija 2): porodničar, ultrazvočni zdravnik
  • Tertichnaya Anna Nikolaevna (6 let izkušenj): zdravnik ultrazvoka
  • Tikhomirova Elena Vasilievna (izkušnje 24 let, 1 kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Tolstikhina Tatyana Nikolaevna (izkušnje 22 let, 2 kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Ulyanova Liliya Viktorovna (izkušnje 27 let, 1 kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Fedanova Natalija Nikolajevna (22 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Filipčenka Elena Eduardovna (izkušnje 19 let): zdravnica ultrazvoka
  • Foshina Anna Aleksandrovna (izkušnje 8 let): zdravnica ultrazvoka
  • Chevokina Elena Anatolyevna (32 let izkušenj, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Shevyakova Tatyana Vladimirovna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): doktor ultrazvoka
  • Sheltik Lyudmila Olegovna (25 let izkušenj): zdravnica ultrazvoka
  • Shustova Alla Yurievna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Schur Vladimir Gennadievich (27 let izkušenj, najvišja kategorija): zdravnik ultrazvoka
  • Yakusheva Natalya Valerievna (izkušnje 13 let, 1 kategorija): zdravnica ultrazvoka
  • Golovkin Boris Alexandrovich (40 let izkušenj, najvišja kategorija): gastroenterolog
  • Korjakina Olga Sergejevna (izkušnje 6 let): gastroenterolog
  • Kučin Viktor Viktorovič (starost 31 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): gastroenterolog, kirurg
  • Levina Oksana Nikolajevna (izkušnje 17 let, 1 kategorija): gastroenterolog
  • Osipova Svetlana Vladimirovna (izkušnje 15 let): gastroenterolog
  • Pereyaslova Elizaveta Valerievna (9 let izkušenj): gastroenterolog
  • Agashirinova Arzu Alfidarovna (6 let izkušenj): hematolog
  • Anisimov Mihail Konstantinovič (13 let izkušenj, kategorija 2): hematolog
  • Arshanskaya Evgenia Grigoryevna (17 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Biyachuev Edward Ruslanovich (izkušnje 14 let): hematolog
  • Blokhina Elena Valerievna (izkušnje 15 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Butajev Lev Sergejevič (izkušnje 4 leta): hematolog
  • Bychenkova Lyudmila Aleksandrovna (izkušnje 8 let): hematologinja
  • Vinogradova Olga Yuryevna (izkušnje 32 let, dr. Med.): Hematologinja
  • Vorobyov Vladimir Ivanovič (15 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): hematolog, kirurg
  • Generalova Natalija Ivanovna (9 let izkušenj): hematologinja, terapevtka
  • Glazunova Valeria Viktorovna (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Denisov Nikolaj Aleksandrovič (11 let izkušenj): hematolog
  • Dmitrieva Elena Aleksandrovna (izkušnje 6 let): hematologinja
  • Dobrohodov Andrey Evgenievich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): hematolog
  • Dubrovin Egor Ivanovič (9 let izkušenj): hematolog
  • Zherebtsova Vera Anatolyevna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Zarubina Ksenia Igorevna (5 let izkušenj): hematologinja
  • Zakharova Natalya Andreevna (izkušnje 51 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Ivanova Valentina Leonidovna (izkušnje 44 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Kim Evgeny Tikhonovič (6 let izkušenj): hematolog
  • Kochkareva Julia Borisovna (izkušnje 19 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Kudryavtseva Olga Aleksandrovna (30 let izkušenj, najvišja kategorija): hematologinja
  • Kuznetsov Sergej Vadimovič (izkušnje 31 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Lavrentiev Ivan Sergejevič (10 let izkušenj): hematolog
  • Lazarev Igor Evgenievich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Larina Julia Viktorovna (11 let izkušenj): hematologinja
  • Levikova Anastasia Dmitrievna (7 let izkušenj): hematologinja
  • Lunin Vladimir Vladimirovič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): hematolog
  • Mayorova Svetlana Yurievna (izkušnje 11 let, kategorija 2): hematologinja
  • Markova Elena Evgenievna (izkušnje 35 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Minenko Svetlana Vladimirovna (delovna doba 30 let, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Mukha Larisa Anatolyvna (izkušnje 35 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Mukhin Oleg Viktorovič (35 let izkušenj): hematolog
  • Nikitin Evgeny Aleksandrovič (25 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Novitskaya Natalya Vyacheslavovna (25 let izkušenj, najvišja kategorija): hematologinja
  • Pankrashkina Maria Mihahailovna (izkušnje 18 let, kandidatka medicinskih znanosti): hematologinja
  • Spirin Alen Vladimirovič (izkušnje 8 let): hematolog
  • Strekova Marina Nikolajevna (delovne izkušnje 6 let): hematologinja
  • Tikhonova Elena Igorevna (izkušnje 3 leta, 1 kategorija): hematologinja
  • Tlevcezheva Angela Aleksandrovna (17 let izkušenj, 1 kategorija): hematologinja
  • Khazova Olga Vladimirovna (izkušnje 8 let): hematologinja
  • Khuazheva Nuriet Kirushevna (izkušnje 45 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Černobaj Svetlana Ivanovna (7 let izkušenj): hematologinja
  • Chernysh Sergey Anatolyevich (30 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): hematolog
  • Sharkunov Nikolaj Nikolajevič (12 let izkušenj): hematolog
  • Shikhbabaeva Dzhariyat Ismailovna (izkušnje 14 let): hematolog
  • Shubina Anna Vladimirovna (izkušnje 29 let, najvišja kategorija): hematologinja
  • Yurova Elena Viktorovna (izkušnje 14 let, 2 kategorija): hematologinja
  • Akhmadova Fidan Musa-kyzy (izkušnje 9 let): ginekolog
  • Barseghyan Gagik Omarovich (izkušnje 12 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ginekolog
  • Glazkova Olga Leonidovna (29 let izkušenj): ginekologinja
  • Zhvania Dmitrij Levanovič (12 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Zherebina Marianna Yuryevna (27 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Zhivanevskaya Olga Andreevna (izkušnje 45 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Ignatchenko Olga Yuryevna (24 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Igokhina Irina Korneevna (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Ilenko Elena Vladimirovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Ismailova Saida Sabirovna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Kalinskaya Alla Nikolaevna (izkušnje 26 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ginekolog
  • Krotkova Lyubov Leonidovna (izkušnje 19 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Kuznetsov Roman Eduardovič (izkušnje 28 let, najvišja kategorija, dr. Med.): Porodničar, ginekolog
  • Kuznetsova Olga Vasilievna (izkušnje 34 let, 1 kategorija): porodničar, ginekolog
  • Kukovenko Elena Mihahailovna (29 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Kuranov Ivan Ivanovič (15 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Lazareva Valeria Sergeevna (izkušnje 8 let): ginekologinja
  • Laptej Bogdan Arkadevič (izkušnje 5 let): ginekolog
  • Livieva Nella Abramovna (7 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Makeev Dmitrij Jurijevič (izkušnje 19 let, 1 kategorija): porodničar, ginekolog
  • Moskalenko Roman Vladimirovič (izkušnje 21 let, 1 kategorija): ginekolog
  • Obukhova Marina Borisovna (27 let izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Sablina Natalija Valerievna (5 let izkušenj): ginekologinja
  • Sazhina Alla Vladimirovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Seregina Polina Evgenievna (izkušnje 20 let, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Torchinava Ilona Romanovna (izkušnje 29 let, najvišja kategorija): porodničar, ginekolog
  • Tumgoeva Louise Bagautdinovna (2 leti izkušenj): porodničar, ginekolog
  • Khuzhokova Irina Nadbievna (25 let izkušenj, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): porodničar, ginekolog
  • Čeporev Leonid Aleksandrovič (izkušnje 19 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ginekolog
  • Zimina Larisa Petrovna (izkušnja 50 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): venereolog, dermatolog
  • Kačurin Sergej Aleksandrovič (izkušnje 14 let, 1 kategorija): otroški ortoped, ortoped, kirurg
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 leta izkušenj): diabetolog, nutricionist, endokrinolog
  • Batalova Elena Valerievna (izkušnje 20 let, 1 kategorija): nutricionistka
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 leta izkušenj): diabetolog, nutricionist, endokrinolog
  • Akhunova Anna Nikolaevna (izkušnje 19 let, 1 kategorija): specialist za nalezljive bolezni
  • Vatutina Olga Viktorovna (24 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specialist za nalezljive bolezni
  • Gradov Kirill Igorevich (5 let izkušenj): specialist za nalezljive bolezni
  • Dzutseva Fatima Konstantinovna (izkušnje 44 let, najvišja kategorija): specialist za nalezljive bolezni
  • Kabaloeva Juliet Muratovna (42 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specialist za nalezljive bolezni
  • Muravyov Oleg Borisovich: specialist za nalezljive bolezni
  • Pilipenko Natalija Valerievna (33 let izkušenj, najvišja kategorija): specialistka nalezljivih bolezni
  • Poltavets Nikolaj Vladimirovič (27 let izkušenj, najvišja kategorija): specialist za nalezljive bolezni
  • Poltavtseva Irina Mikhailovna (37 let izkušenj): specialistka nalezljivih bolezni
  • Pronin Andrey Valerievich (10 let izkušenj): specialist za nalezljive bolezni
  • Timofejev Sergej Petrovič (29 let izkušenj, najvišja kategorija): specialist za nalezljive bolezni
  • Chebotareva Irina Viktorovna (33 let izkušenj, najvišja kategorija): specialistka nalezljivih bolezni
  • Shcherbakova Tatyana Yurievna (34 let izkušenj, najvišja kategorija): specialistka nalezljivih bolezni
  • Aleškovič Elena Valerievna (25 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Glukhov Sergej Vladimirovič (izkušnje 20 let, 1 kategorija): kardiolog
  • Demina Irina Alekseevna (17 let izkušenj, najvišja kategorija): kardiologinja
  • Egorova Ekaterina Vasilijevna (izkušnje 9 let, najvišja kategorija): kardiologinja
  • Zarubina Irina Georgievna (32 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Komarova Anna Grigoryevna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Kotaeva Elena Aleksandrovna (38 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidatka medicinskih znanosti): kardiologinja
  • Kryazheva Tatyana Konstantinovna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): kardiolog
  • Libov Igor Aizikovič (47 let izkušenj): kardiolog
  • Luševa Aleša Anatolivna (izkušnje 14 let): kardiolog
  • Lyakhova Nataliya Leonidovna (izkušnje 17 let, kandidat medicinskih znanosti): kardiolog
  • Maksimova Olga Igorevna (11 let izkušenj): kardiologinja
  • Moiseeva Julia Nikolaevna (16 let izkušenj): kardiologinja
  • Moshnina Julia Yurievna (27 let izkušenj): kardiologinja
  • Naryshkina Ekaterina Aleksandrovna (izkušnje 16 let, kategorija 2): kardiologinja
  • Novikova Ekaterina Andreevna (17 let izkušenj): kardiologinja
  • Nusubalieva Eliza Bekbolsunovna (izkušnje 9 let): kardiologinja
  • Pantelejeva Ekaterina Aleksejevna (34 let izkušenj): kardiologinja
  • Porunova Lyudmila Petrovna (9 let izkušenj): kardiologinja
  • Ryzhov Mihail Jurijevič (izkušnje 8 let): kardiolog
  • Sakara Olga Nikolajevna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): kardiolog
  • Tyurina Veronika Viktorovna (11 let izkušenj): kardiologinja
  • Tsey Zhanna Shamsudinovna (12 let izkušenj): kardiolog
  • Shustova Anna Petrovna (12 let izkušenj): kardiologinja
  • Scherbakova Alena Igorevna (izkušnje 6 let): kardiolog
  • Volkov Artyom Yurievich (izkušnje 8 let): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Goncharov Pyotr Nikolaevich (37 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Emelyanov Vasilij Viktorovič (23 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Zimin Valery Vladimirovič (36 let izkušenj, najvišja kategorija): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Igošin Aleksander Sergejevič (10 let izkušenj): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Karabach Jurij Valerievič (15 let izkušenj): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Katkov Aleksander Aleksandrovič (13 let izkušenj, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Kuranov Pavel Igorevich (delovne izkušnje 6 let): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Levin Aleksej Vladimirovič (izkušnje 15 let, kategorija 2): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Magomadov Yasavi Uvaisovich (izkušnje 15 let, 1 kategorija): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Majorov Igor Mihajlovič (32 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Mehtiev Elnar Knyazevich (19 let izkušenj, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Rusanov Nikolaj Ivanovič (42 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Satinbaev Zamirbek Imatillajevič (izkušnje 15 let, kategorija 2): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Terekhin Vyacheslav Nikolaevich (27 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Shaginyan Arman Rafikovič (izkušnje 20 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Vorobeva Vera Pavlovna (13 let izkušenj): klinična farmakologinja
  • Eremin Dmitrij Aleksejevič (25 let izkušenj): klinični farmakolog
  • Kiseleva Irina Anatolyvna (33 let izkušenj): laserski kirurg, kirurg
  • Bashkatova Lyubov Alekseevna: logopedinja
  • Borzunova Anna Sergeevna (izkušnje 14 let): logoped
  • Škurlatova Marija Viktorovna (izkušnje 15 let, najvišja kategorija): logoped
  • Akulov Sergej Vladimirovič (27 let izkušenj, najvišja kategorija): ENT
  • Aslanova Gunel Magatil-kyzy (izkušnje 6 let): ENT
  • Biybolaev Rashidhan Magomedsharipovich (9 let izkušenj): ENT
  • Gaydalenok Vladimir Leonidovich (izkušnje 41 let, najvišja kategorija): ENT
  • Gorban Dmitrij Georgievič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Dombrovskaya Julia Nikolaevna (17 let izkušenj): ENT
  • Zavgorodniy Aleksander Eduardovič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Ivanova Marija Evgenievna (5 let izkušenj): ENT
  • Kandaurova Alevtina Nikolaevna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Konstantinov Aleksander Evgenijevič (izkušnje 32 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Kurbanov Farid Firudin (izkušnje 15 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ENT
  • Lysova Nadežda Alekseevna (izkušnje 16 let, 2 kategorija): ENT
  • Maklakov Aleksander Pavlovič (izkušnje 16 let, 1 kategorija): ENT
  • Naumova Alexandra Aleksandrovna (4 leta izkušenj): ENT
  • Nikolaev Ruslan Mihajlovič (27 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specialist ENT
  • Osmanov Rizvan Mursal (izkušnja 35 let, najvišja kategorija): ENT
  • Rabadanov Rabadan Gadžijevič (izkušnje 7 let, 1 kategorija): ENT
  • Studenikin Evgeny Vyacheslavovich (izkušnje 4 leta): ENT
  • Taova Madina Valerievna (izkušnje 5 let): ENT
  • Teryanova Elizaveta Maksimovna (11 let izkušenj): ENT
  • Timofievsky Aleksej Borisovič (9 let izkušenj): ENT
  • Hon Elena Makarovna: ENT
  • Yakovleva Alexandra Mihahailovna (13 let izkušenj): specialist ENT, audiolog
  • Zharikov Stanislav Borisovič (9 let izkušenj): minimalno invazivni kirurg
  • Ivanov Valery Mihahailovič (6 let izkušenj): minimalno invazivni kirurg
  • Logvinenko Roman Leonidovič (12 let izkušenj, kategorija 2): minimalno invazivni kirurg
  • Salakhov Ruslan Zhangirievich (12 let izkušenj): minimalno invazivni kirurg
  • Frančevič Aleksej Mihajlovič (izkušnje 14 let, 1 kategorija): minimalno invazivni kirurg
  • Yakhontov Denis Igorevich (13 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): minimalno invazivni kirurg, kirurg
  • Savin Jurij Petrovič (izkušnje 35 let, najvišja kategorija): kiropraktik
  • Ablyakimov Renat Esatovich (izkušnje 8 let): nevrolog
  • Aleksandrova Tatyana Iosifovna (izkušnje 17 let, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Arefieva Anastasia Pavlovna (4 leta izkušenj): nevrologinja
  • Bagaeva Bella Gerasovna (13 let izkušenj): nevrologinja
  • Belyaeva Anna Rudolfovna (izkušnje 41 let): nevrologinja
  • V bližini Ekaterina Aleksejevna (10 let izkušenj): nevrologinja
  • Bolotnov Mihail Aleksandrovič (19 let izkušenj): nevrolog
  • Vilenkin Valentin Davidovič (23 let izkušenj): nevrolog
  • Gavrilova Svetlana Igorevna (12 let izkušenj): nevrologinja
  • Gorelova Elena Anatolyvna (36 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Gorjačeva Elena Viktorovna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Dudčenko Nadežda Georgievna: nevrologinja
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 let izkušenj): nevrolog, psihiater, terapevt
  • Egorova Ekaterina Vadimovna (5 let izkušenj): nevrologinja
  • Žirkova Alyona Danilovna (izkušnje 13 let, kategorija 2): nevrologinja
  • Zhuravlev Vladimir Stanislavovich (7 let izkušenj): nevrolog
  • Zazulina Irina Nikolajevna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Zimnjakova Olga Sergejevna (izkušnje 14 let, 2 kategorija): nevrologinja
  • Zolotareva Larisa Valerevna (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Kabisova Madina Khazumarovna (7 let izkušenj): nevrologinja
  • Kashezhev Alim Gumarovich (7 let izkušenj): nevrolog
  • Kaščev Aleksej Vjačeslavovič (22 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrolog
  • Kayaev Mahmud Shamilovich (11 let izkušenj): nevrolog
  • Krupenina Elena Aleksandrovna (izkušnje 4 leta, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Kudrina Nora Aleksandrovna (izkušnje 15 let, kategorija 2): nevrologinja
  • Levin Oleg Semenovich (34 let izkušenj, dr. Med.): Nevrolog
  • Legenko Marina Sergejevna (5 let izkušenj): nevrolog
  • Loskutnikov Mark Aleksejevič (27 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nevrolog
  • Lyubimova Anna Petrovna (38 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Ljašenko Elena Aleksandrovna (11 let izkušenj): nevrologinja
  • Maltseva Margarita Andreevna (izkušnje 10 let, kategorija 2): nevrologinja
  • Markova Nadežda Vladimirovna (izkušnje 6 let): nevrologinja
  • Mironova Ekaterina Aleksejevna (10 let izkušenj): nevrologinja
  • Murtazalieva Dzhavgarat Magomedovna (10 let izkušenj): nevrologinja
  • Orekhova Olga Aleksandrovna (12 let izkušenj): nevrologinja
  • Pivl Pavel Stepanovič (32 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrolog
  • Panova Ksenia Vladimirovna (izkušnje 6 let): nevrologinja
  • Podelyakina Alevtina Vladimirovna (7 let izkušenj): nevrologinja
  • Popova Tatjana Vladimirovna (izkušnja 50 let, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Pryanishnikova Galina Alekseevna (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Rumyantseva Irina Yurievna (11 let izkušenj): nevrologinja
  • Sinkin Mihail Vladimirovič (20 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrolog
  • Skripkina Natalya Aleksandrovna (21 let izkušenj): nevrologinja
  • Smirnova Irina Mihahailovna (izkušnje 35 let, najvišja kategorija, kandidatka medicinskih znanosti): nevrologinja
  • Solonsky Denis Stanislavovich (21 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nevrolog
  • Sotnikov Aleksander Sergejevič (39 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrolog
  • Troshchenkova Julia Sergeevna (7 let izkušenj): nevrologinja
  • Fakhretdinov Tagir Alfredovič (izkušnje 18 let): nevrolog
  • Khripkova Marija Valerievna (5 let izkušenj): nevrologinja
  • Tsyganova Anna Andreevna (4 leta izkušenj): nevrologinja
  • Chebotareva Anna Dmitrievna (15 let izkušenj): nevrologinja
  • Chebrikova Natalya Petrovna (30 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrologinja
  • Chimagomedova Achcha Shakhbulatovna (7 let izkušenj): nevrologinja
  • Chueva Yana Aleksandrovna (izkušnje 8 let): nevrologinja
  • Yakovleva Olga Viktorovna (9 let izkušenj): nevrologinja
  • Yahyaeva Zumrud Yahyaevna (16 let izkušenj): nevrolog
  • Anoshin Vakhtang Yurievich (26 let izkušenj): nevrokirurg
  • Bagretsova Inna Nikolaevna (11 let izkušenj): nevrokirurg
  • Bzhedugov Mukhamed Anatolyevich (19 let izkušenj): nevrokirurg
  • Blokov Mihail Jurijevič (25 let izkušenj): nevrokirurg
  • Borzunov Aleksej Andreevič (izkušnje 20 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nevrokirurg
  • Budanov Maksim Mihajlovič (izkušnje 46 let, najvišja kategorija): nevrokirurg
  • Vakatov Dmitrij Vladimirovič (21 let izkušenj, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): nevrokirurg
  • Gavrilkina Oksana Sergejevna (izkušnje 19 let, 1 kategorija): nevrokirurg
  • Državljan Aleksander Vadimovič (34 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nevrokirurg
  • Deshin Maxim Igorevich: nevrokirurg
  • Dmitriev Aleksej Vjačeslavovič (11 let izkušenj): nevrokirurg
  • Dyrda Igor Georgievich (10 let izkušenj): nevrokirurg
  • Klishin Denis Nikolajevič (22 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrokirurg
  • Kravtsova Diana Sergeevna (izkušnje 22 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nevrokirurg
  • Kuvaldin Konstantin Arkadevič (17 let izkušenj): nevrokirurg
  • Kuznetsov Aleksej Vitalievič (23 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrokirurg
  • Kumak Irina Lvovna: nevrokirurg
  • Makarevič Denis Aleksandrovič (izkušnje 21 let, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nevrokirurg
  • Mikhailova Elena Vyacheslavovna (21 let izkušenj): nevrokirurg
  • Novikov Nikolaj Andreevič: nevrokirurg
  • Rusinov Aleksej Ivanovič (33 let izkušenj, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nevrokirurg
  • Sidorenko Vera Vladimirovna (16 let izkušenj): nevrokirurg
  • Sorokin Konstantin Valerievich (24 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrokirurg
  • Soshin Jurij Viktorovič (12 let izkušenj, 2 kategorija): nevrokirurg
  • Fedyakov Artyom Grigoryevich (17 let izkušenj): nevrokirurg
  • Fumin Ilya Alexandrovich (9 let izkušenj): nevrokirurg
  • Tsvetkov Egor Mihajlovič (12 let izkušenj, kategorija 2): nevrokirurg
  • Chapandze Georgy Nugzarovich (13 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): nevrokirurg
  • Shestakov Andrei Aleksandrovich (25 let izkušenj, najvišja kategorija): nevrokirurg
  • Anilina Alina Mihahailovna (izkušnje 15 let, kategorija 2): nefrologinja
  • Bek Irina Petrovna (izkušnje 44 let, najvišja kategorija): nefrolog
  • Bocharova Olga Aleksandrovna (10 let izkušenj): nefrologinja
  • Burlakov Konstantin Aleksandrovič (20 let izkušenj): nefrolog
  • Vinogradova Olga Valentinovna (izkušnje 36 let, najvišja kategorija): nefrolog
  • Volodicheva Elena Vladimirovna (delovna doba 28 let, najvišja kategorija): nefrologinja
  • Davydova Irina Vitalievna (13 let izkušenj): nefrologinja
  • Dadalyan Nonna Valerievna (7 let izkušenj): nefrolog
  • Dudko Marina Yuryevna (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): nefrolog
  • Zakharova Elena Viktorovna (izkušnje 39 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Zvonova Elena Vladimirovna (izkušnje 14 let, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Korjagin Jurij Viktorovič (43 let izkušenj, najvišja kategorija): nefrolog
  • Kotlyarova Galina Vladimirovna (izkušnje 18 let, 1 kategorija): nefrologinja
  • Kuznetsov Stanislav Sergejevič (izkušnje 8 let): nefrolog
  • Kukanova Tatyana Aleksandrovna (izkušnje 29 let, najvišja kategorija): nefrologinja
  • Kutuzova Anna Vladimirovna (15 let izkušenj): nefrologinja
  • Lašutin Sergej Vitalievič (40 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Leonova Evgenija Sergejevna (7 let izkušenj): nefrologinja
  • Lokshina Nina Aleksandrovna (delovna doba 36 let, najvišja kategorija): nefrologinja
  • Lukina Ekaterina Evgenievna (12 let izkušenj): nefrologinja
  • Lysenko Ksenia Markovna (6 let izkušenj): nefrologinja
  • Makarova Tatyana Aleksandrovna (21 let izkušenj, najvišja kategorija): nefrologinja
  • Markelova Irina Anatolivna (33 let izkušenj, najvišja kategorija): nefrologinja
  • Mishchenko Svetlana Aleksandrovna (izkušnje 22 let, 2 kategorija): nefrolog
  • Moseshvili Edita Grigoryevna (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): nefrolog
  • Ozieva Khava Maksharipovna (21 let izkušenj): nefrologinja
  • Osipova Marija Vladimirovna (izkušnje 39 let, kandidatka medicinskih znanosti): nefrologinja
  • Rubleva Svetlana Yurievna (10 let izkušenj): nefrologinja
  • Selin Igor Igorevič (7 let izkušenj): nefrolog
  • Stamova Nina Vladilenovna (delovna doba 28 let, najvišja kategorija): nefrologinja
  • Tareeva Elena Igorevna (izkušnje 41 let, najvišja kategorija): nefrologinja
  • Fedorov Dmitrij Viktorovič (izkušnje 15 let, 1 kategorija): nefrolog
  • Černeševa Natalija Nikolajevna (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): nefrolog
  • Shutov Evgeny Viktorovich (38 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Nefrolog
  • Elembaeva Petimat Kharonovna (9 let izkušenj): nefrologinja
  • Afonin Sergej Valentinovič (17 let izkušenj): onkolog
  • Boltikova Anna Alexandrovna (izkušnje 5 let): onkolog
  • Vasiliev Sergej Sergejevič (izkušnje 5 let): onkolog
  • Gaydamaka Ekaterina Vladimirovna (izkušnje 16 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): onkolog
  • Zubko Elena Alekseevna (izkušnje 46 let): onkolog
  • Lorie Zoya Viktorovna (13 let izkušenj): onkologinja
  • Panova Ekaterina Igorevna (9 let izkušenj): onkolog
  • Pityakina Irina Igorevna (11 let izkušenj): onkolog
  • Semenicheva Natalya Vladimirovna (13 let izkušenj): onkolog
  • Alekseev Dmitrij Vladimirovič (izkušnje 11 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Blokov Maksim Jurijevič (25 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Bozhanov Vladimir Aleksandrovich (izkušnje 4 leta): ortoped, travmatolog
  • Valiulov Timur Damirovič (izkušnje 5 let): ortoped, travmatolog
  • Golovkin Vladimir Nikolajevič (izkušnje 18 let): ortoped, travmatolog
  • Dering Aleksej Aleksandrovič (25 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Dončenko Sergej Viktorovič (24 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Žučkov Aleksander Gennadijevič (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Zakharova Julia Andreevna (9 let izkušenj): ortopedinja, travmatologinja
  • Ivanov Aleksander Aleksandrovič (17 let izkušenj, kategorija 2): ortoped, travmatolog
  • Istomin Denis Dmitrievič (11 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kazahmedov Rustam Mazhrudinovič (izkušnje 13 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Kazinkin Mihail Andrejevič (4 leta izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kalinski Boris Markovič (32 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Kačurin Sergej Aleksandrovič (izkušnje 14 let, 1 kategorija): otroški ortoped, ortoped, kirurg
  • Kaščev Anton Andreevič (12 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kaščev Grigory Andreevich (6 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Klimenko Denis Aleksandrovič (izkušnje 17 let, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Koršev Oleg Borisovič (42 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Krestnikov Aleksej Nikolajevič (13 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kudryashov Roman Yuryevich (17 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Kutuzov Anton Sergejevič (izkušnje 18 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Lebedev Aleksander Fedorovič (izkušnje 14 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Matveev Andrey Germanovich (34 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Milokostov Kirill Vladimirovič (13 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Naimann Andrey Igorevich (izkušnje 16 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Nemnonov Aleksander Mihajlovič (10 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Orlyuk Marija Anatolivna (izkušnje 19 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Podkosov Oleg Dmitrievich (17 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Rigin Nikolaj Vladimirovič (izkušnje 8 let): ortoped, travmatolog
  • Rubin Gennady Gennadievich (izkušnje 14 let, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Samoilov Andrey Nikolajevič (izkušnje 27 let, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Semenov Igor Timofejevič (izkušnje 39 let): ortoped, travmatolog
  • Simonyan Hayk Garnikovich (10 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Sorokina Galina Leonidovna (izkušnje 36 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Sukhareva Anzhela Gennadevna (izkušnje 10 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Terentjev Dmitrij Igorevič (izkušnje 17 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Csygin Nikolaj Aleksejevič: ortoped, travmatolog
  • Jeziki Maksim Evgenijevič (11 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Yakimov Leonid Aleksejevič (42 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Ortoped, travmatolog
  • Yamkova Andrey Dmitrievich (27 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Aylarova Agunda Kazbekovna (5 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Alipov Dmitrij Gennadievič (izkušnje 8 let): oftalmolog (okulist)
  • Andrianova Tatyana Konstantinovna (21 let izkušenj, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Antonova Tatjana Vladimirovna (izkušnja 30 let, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Arzhevnishvili Theon Dzhemalovna (10 let izkušenj, kategorija 1): oftalmolog (okulist)
  • Arzhimatova Gulzhiyan Shevketovna: oftalmolog (okulist)
  • Arsangiriev Ramzan Germanovich (4 leta izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Arhipova Anna Annaevna (11 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Belous Olga Vladimirovna (9 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Biryukov Dmitry Vyacheslavovich (izkušnje 28 let, najvišja kategorija): oftalmolog (optometrist)
  • Burdenko Irina Georgievna (izkušnje 39 let, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Velibekova Olga Sabirovna (7 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Vetrova Antonina Alekseevna (izkušnje 35 let, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Vorošilova Natalija Aleksandrovna (izkušnje 17 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): oftalmolog (okulist)
  • Goncharova Elena Kirillovna (izkušnje 38 let, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Gosteva Natalia Nikolaevna (delovna doba 30 let, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Dedyuev Evgeny Nikolaevich (20 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Dzharimova Svetlana Bislanovna (izkušnje 4 leta): oftalmolog (optometrist)
  • Zhezheleva Lyubov Vladimirovna (izkušnje 8 let, kategorija 2): oftalmolog (optometrist)
  • Žukova Oksana Dmitrievna (13 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Zakharova Diana Aleksandrovna (izkušnje 4 leta): oftalmolog (okulist)
  • Ivanitskaya Olga Viktorovna (10 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Ignatiev Sergej Aleksandrovič (izkušnje 42 let, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Kuzmin Kirill Anatolyevich (12 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Magomedov Shamil Alievich (izkušnje 6 let): oftalmolog (okulist)
  • Minyaylova Elizaveta Mihajlovna (izkušnje 19 let, kategorija 2): oftalmolog (okulist)
  • Nosova Olga Vasilievna (37 let izkušenj, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Anatolij Sergejevič Obrubov (12 let izkušenj, 1 kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Osipova Lolita Igorevna (7 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Osmanova Elvira Rizvanovna (7 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Pavlova Ljudmila Anatolivna (izkušnje 27 let, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Samokhina Nadežda Ildarovna (izkušnje 10 let, 1 kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Falhut Omar - (22 let izkušenj): oftalmolog (okulist)
  • Yanichkina Olga Nikolaevna (36 let izkušenj, najvišja kategorija): oftalmolog (okulist)
  • Yasinskaya Madina Shamilevna: oftalmolog (okulist)
  • Lapochkin Andrey Vladimirovič (izkušnje 16 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): oftalmolog-kirurg
  • Rumyantsev Alexander Dmitrievich (izkušnje 15 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): oftalmolog-kirurg
  • Tsvetkov Sergej Aleksandrovič (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): oftalmolog-kirurg
  • Klimenko Kapitolina Aleksandrovna (izkušnje 22 let): proktolog, kirurg
  • Plotnikova Julia Vladimirovna (5 let izkušenj): proktologinja
  • Ravič Leonid Davidovič (starost 30 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): proktolog
  • Romanenko Aleksej Nikolajevič (izkušnje 19 let, 1 kategorija): proktolog
  • Khmilov Leonid Mihajlovič (24 let izkušenj, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): proktolog
  • Aleksejeva Natalia Sergejevna (izkušnje 17 let, 1 kategorija): psihiater
  • Arbuzov Igor Evgenievich (izkušnje 9 let): psihiater
  • Belov Andrei Mihajlovič (12 let izkušenj, 2 kategorija): psihiater
  • Demidova Olga Vladimirovna (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): psihiater
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 let izkušenj): nevrolog, psihiater, terapevt
  • Koršunov Pavel Petrovič (38 let izkušenj): psihiater
  • Napalkova Ivetta Viktorovna (25 let izkušenj, najvišja kategorija): psihiater
  • Rodionova Marina Valerievna (36 let izkušenj, 1 kategorija): psihiater
  • Rubel Olga Viktorovna (9 let izkušenj, kategorija 2): psihiater
  • Udelko Olga Yuryevna (izkušnje 11 let, kategorija 2): psihiater
  • Frolov Aleksander Ivanovič (33 let izkušenj): psihiater
  • Ščerbanev Nikita Mihajlovič (7 let izkušenj): psihiater
  • Yudina Anna Evgenievna (4 leta izkušenj): psihiater
  • Gushchina Julia Igorevna (13 let izkušenj): psihologinja
  • Maksunova Lidia Sergejevna (11 let izkušenj): psihologinja
  • Pavlova Dina Dmitrievna (20 let izkušenj): psihologinja
  • Subbotina Daria Aleksandrovna (7 let izkušenj): psihologinja
  • Tumanova Ekaterina Vyacheslavovna (10 let izkušenj): psihologinja
  • Danishevsky Stanislav Vladimirovič (izkušnje 9 let, 2 kategorija): pulmolog
  • Lyubchenkova Galina Aleksandrovna (38 let izkušenj, najvišja kategorija): pulmolog
  • Morozova Larisa Viktorovna (43 let izkušenj, najvišja kategorija): pulmolog
  • Pavlova Irina Viktorovna (29 let izkušenj): pulmolog
  • Tretyakova Lyudmila Nikolaevna (izkušnje 16 let, kategorija 2): pulmolog
  • Shvaiko Svetlana Nikolajevna (29 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): pulmolog, splošni zdravnik
  • Arefieva Elena Ivanovna (36 let izkušenj): radiologinja
  • Batyukova Tatyana Vladimirovna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): radiolog
  • Gladysheva Victoria Sergeevna (10 let izkušenj): radiologinja
  • Parakhonko Vladimir Nikolajevič (37 let izkušenj, najvišja kategorija): radiolog
  • Razumova Elena Leonidovna: radiologinja
  • Finogenov Sergej Nikolajevič (42 let izkušenj): radiolog
  • Sotnikova Tatyana Ivanovna (37 let izkušenj, najvišja kategorija): revmatolog
  • Arablinski Aleksander Vladimirovič (27 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Arablinski Andrey Vladimirovič (izkušnje 35 let, najvišja kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Baranova Olga Mihajlovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): radiologinja
  • Bezrukova Olga Aleksandrovna (5 let izkušenj): radiologinja
  • Bogomazova Svetlana Ilinichna (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): radiologinja
  • Borzunova Natalija Nikolajevna (izkušnje 8 let): radiologinja
  • Bulatov Nikolaj Nikolajevič (56 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Vasilenko Irina Vladimirovna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): radiolog
  • Grigoryeva Ekaterina Borisovna (44 let izkušenj): radiologinja
  • Gurova Marina Sergejevna (13 let izkušenj): radiolog
  • Dančenko Irina Anatolivna: radiolog
  • Drigo Elena Aleksandrovna (11 let izkušenj): radiolog
  • Dubrovina Natalija Vadimovna (4 leta izkušenj): radiologinja
  • Emelyanov Sergey Anatolyevich (5 let izkušenj): radiolog
  • Ilya Olegovich Zakharovykh (4 leta izkušenj): radiolog
  • Znatnova Alexandra Sergeevna (4 leta izkušenj): radiologinja
  • Klizubova Irina Ivanovna (izkušnje 8 let): radiolog
  • Klimko Sergej Vasilijevič (9 let izkušenj): radiolog
  • Kozlova Julia Andreevna (izkušnje 18 let): radiologinja
  • Kulyaeva Ekaterina Olegovna (9 let izkušenj): radiologinja
  • Kuprianovanova Lidiya Grigoryevna (58 let izkušenj): radiologinja
  • Kurzantseva Olga Olegovna (25 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Kuchuk Pavel Valerievich (izkušnje 23 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Lapchenko Tatyana Nikolaevna (42 let izkušenj, najvišja kategorija): radiolog
  • Leonova Irina Valerievna (izkušnje 16 let): radiolog
  • Lykoshina Elena Evgenievna (62 let izkušenj, kandidatka medicinskih znanosti): radiologinja
  • Magdebura Julia Alexandrovna (izkušnje 6 let): radiologinja
  • Malay Irina Ivanovna (izkušnje 8 let): radiolog
  • Myshkin Konstantin Vladimirovič (izkušnje 5 let): radiolog
  • Alla Vladimirovna Mykhkikh (izkušnje 42 let, najvišja kategorija): radiologinja
  • Nikolskaya Tamara Georgievna (60 let izkušenj, najvišja kategorija): radiologinja
  • Weathereva Olesya Yurievna (16 let izkušenj): radiologinja
  • Pomykalova Lyubov Vladimirovna (36 let izkušenj, najvišja kategorija): radiologinja
  • Rumer Veronika Borisovna: radiologinja
  • Rykhletskaya Elena Nikolaevna (40 let izkušenj, najvišja kategorija): radiolog
  • Rjabkov Andrey Georgievich (24 let izkušenj, najvišja kategorija): radiolog
  • Savina Olga Igorevna (4 leta izkušenj): radiologinja
  • Sedova Anna Alexandrovna (9 let izkušenj): radiologinja
  • Sidorova Julia Vladimirovna (izkušnje 21 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiologinja
  • Sinopalnikova Anastasia Aleksandrovna (izkušnje 8 let): radiolog
  • Smirnova Marija Dmitrievna (5 let izkušenj): radiologinja
  • Sotnikov Konstantin Aleksandrovič (izkušnje 10 let, 1 kategorija): radiolog
  • Suvorova Elena Evgenievna (11 let izkušenj): radiologinja
  • Fedenko Julia Pavlovna (12 let izkušenj): radiolog
  • Fomin Vitaliy Nikolajevič (izkušnje 11 let, kategorija 2): radiolog
  • Khabirova Julia Engelevna (izkušnje 24 let, 1 kategorija): radiologinja
  • Tsurkan Vladimir Andreevich (izkušnje 16 let, 1 kategorija): radiolog
  • Chistyakova Inessa Vilgelmovna (izkušnje 31 let): radiologinja
  • Chupova Nina Andreevna (izkušnje 13 let, kandidat medicinskih znanosti): radiologinja
  • Churayants Vladimir Vladimirovič (izkušnje 44 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): radiolog
  • Sheikh Zhanna Vladimirovna (32 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Radiolog
  • Volkov Artyom Yurievich (izkušnje 8 let): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Goncharov Pyotr Nikolaevich (37 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Emelyanov Vasilij Viktorovič (23 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Zimin Valery Vladimirovič (36 let izkušenj, najvišja kategorija): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Igošin Aleksander Sergejevič (10 let izkušenj): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Karabach Jurij Valerievič (15 let izkušenj): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Katkov Aleksander Aleksandrovič (13 let izkušenj, kategorija 2, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Kislov Eduard Evgenievich (izkušnje 22 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): vaskularni kirurg
  • Kolkova Anastasia Viktorovna (izkušnje 14 let): vaskularni kirurg
  • Kuranov Pavel Igorevich (delovne izkušnje 6 let): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Levin Aleksej Vladimirovič (izkušnje 15 let, kategorija 2): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Magomadov Yasavi Uvaisovich (izkušnje 15 let, 1 kategorija): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Majorov Igor Mihajlovič (32 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Mehtiev Elnar Knyazevich (19 let izkušenj, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Rusanov Nikolaj Ivanovič (42 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Savitsky Dmitry Vladimirovich (21 let izkušenj): vaskularni kirurg
  • Satinbaev Zamirbek Imatillajevič (izkušnje 15 let, kategorija 2): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Terekhin Vyacheslav Nikolaevich (27 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Tokarev Konstantin Jurijevič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): vaskularni kirurg
  • Fataliev Gadži Bulatovich (7 let izkušenj): vaskularni kirurg
  • Chizh Ekaterina Yuryevna (izkušnje 15 let, 1 kategorija): vaskularni kirurg
  • Shaginyan Arman Rafikovič (izkušnje 20 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): srčni kirurg, vaskularni kirurg
  • Shubin Andrey Anatolyevich (33 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Vaskularni kirurg
  • Aleinikov Andrey Sergeevich (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): zobozdravnik
  • Kovkin Nikita Mihajlovič (4 leta izkušenj): zobozdravnik
  • Semina Olga Aleksandrovna (10 let izkušenj): zobozdravnica
  • Aleinikov Aleksander Sergejevič (13 let izkušenj): zobni kirurg
  • Yudin Dmitrij Konstantinovič (9 let izkušenj): zobni kirurg, maksilofacialni kirurg
  • Vasilevsky Valery Konstantinovich (49 let izkušenj): forenzični izvedenec
  • Kvasha Tatyana Adolfovna (28 let izkušenj): forenzični izvedenec
  • Kulikova Elena Valerievna (33 let izkušenj): forenzični izvedenec
  • Rozhkova Victoria Petrovna (9 let izkušenj): forenzični izvedenec
  • Chizhov Dmitry Viktorovich (28 let izkušenj, najvišja kategorija): zdravnik
  • Shilin Andrey Vitalievich (36 let izkušenj, najvišja kategorija): forenzični izvedenec
  • Yakovleva Alexandra Mihahailovna (13 let izkušenj): specialist ENT, audiolog
  • Abramova Elena Aleksandrovna (13 let izkušenj): terapevtka
  • Avanesova Bela Mikhailovna: terapevtka
  • Akulenko Svetlana Vasilievna (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): terapevtka
  • Aleksejev Vladimir Grigorijevič (izkušnje 46 let, najvišja kategorija, profesor): terapevt
  • Aleshkovskaya Margarita Ivanovna (izkušnje 29 let, najvišja kategorija): terapevtka
  • Andreev Boris Nikolajevič (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): terapevt
  • Andreyanova Maria Aleksandrovna (7 let izkušenj): terapevtka
  • Anisimova Lyudmila Aleksandrovna (12 let izkušenj): terapevtka
  • Arahamia Lia Guramovna (27 let izkušenj): terapevtka
  • Bogdanova Julia Sergeevna (izkušnje 17 let, 1 kategorija): terapevtka
  • Bolšakov Stepan Aleksejevič (izkušnje 5 let): terapevt
  • Bragina Ksenia Aleksandrovna (4 leta izkušenj): terapevtka
  • Britik Vera Vladimirovna (izkušnje 14 let, kategorija 2): terapevtka
  • Vainberg Maria Alexandrovna (25 let izkušenj): terapevtka
  • Volkova Nadežda Vasilijevna (izkušnje 26 let, kategorija 2): terapevtka
  • Vorontsova Lyubov Fedorovna (29 let izkušenj, najvišja kategorija): terapevtka
  • Gvozdev Vladimir Vladimirovič (izkušnje 6 let, najvišja kategorija): terapevt
  • Generalova Natalija Ivanovna (9 let izkušenj): hematologinja, terapevtka
  • Granitova Ekaterina Vladimirovna (13 let izkušenj): terapevtka
  • Derman Evgeny Aleksandrovich (izkušnje 35 let, najvišja kategorija): terapevt
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 let izkušenj): nevrolog, psihiater, terapevt
  • Eliashevich Mihail Vladimirovič (17 let izkušenj): terapevt
  • Ermilova Olga Valerievna (izkušnje 28 let): terapevtka
  • Ivanova Evgenija Andreevna (izkušnje 6 let): terapevtka
  • Kazimirovič Alena Aleksandrovna (izkušnje 15 let, kategorija 2): terapevtka
  • Kapninskaya Nadežda Aleksandrovna (izkušnje 9 let): terapevtka
  • Kitova Nadežda Aleksandrovna (izkušnje 15 let, 2 kategorija): terapevtka
  • Kogteva Elena Valerievna (5 let izkušenj): splošna zdravnica
  • Koltunova Elvira Rafikovna (9 let izkušenj): terapevtka
  • Kondrashov Oleg Viktorovič (30 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): splošni zdravnik
  • Kopylova Eleonora Yuryevna: terapevtka
  • Korneev Dmitrij Vadimovič (11 let izkušenj): terapevt
  • Korsakova Anna Valerievna (11 let izkušenj): terapevtka
  • Kraeva Natalya Aleksandrovna (7 let izkušenj, 1 kategorija): splošni zdravnik
  • Kurkina Marija Vladimirovna (izkušnje 8 let): terapevtka
  • Kurmazia Nonna Maksimovna (62 let izkušenj): terapevtka
  • Lokinskaya Irina Vladimirovna (izkušnje 18 let, najvišja kategorija): terapevtka
  • Loshchits Natalia Vyacheslavovna (38 let izkušenj, najvišja kategorija): splošna zdravnica
  • Mayorova Nadežda Aleksandrovna (15 let izkušenj): terapevtka
  • Mistrikova Olga Nikolajevna (izkušnje 6 let): terapevtka
  • Mogilevskaya Elena Vitalievna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): terapevtka
  • Morozov Anton Grigorijevič (izkušnje 18 let, najvišja kategorija): terapevt
  • Novikova Ekaterina Sergejevna (11 let izkušenj): terapevtka
  • Polyakov Arthur Andrianovich (22 let izkušenj): terapevt
  • Inna Popova (izkušnje 7 let): terapevtka
  • Radčenko Galina Vasilijevna (izkušnje 34 let, najvišja kategorija): terapevtka
  • Rudakova Irina Viktorovna (32 let izkušenj, najvišja kategorija): terapevtka
  • Ryabinina Elena Valerievna (5 let izkušenj): terapevtka
  • Semenenko Natalya Aleksandrovna (17 let izkušenj, najvišja kategorija): terapevtka
  • Simonova Nina Evgenievna (10 let izkušenj): terapevtka
  • Smirnova Olga Aleksandrovna (9 let izkušenj): terapevtka
  • Soshina Julia Sergeevna (4 leta izkušenj): terapevtka
  • Faskhutdinova Dinara Ildarovna (10 let izkušenj): terapevtka
  • Fedorova Natalija Aleksandrovna (11 let izkušenj): splošni zdravnik, endokrinolog
  • Fudin Vasilij Aleksandrovič (delovna doba 28 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): splošni zdravnik
  • Khuchinaeva Aida Mukharbievna (12 let izkušenj): terapevtka
  • Tsareva Elena Viktorovna (15 let izkušenj): terapevtka
  • Tsareva Olga Yuryevna (izkušnje 29 let, najvišja kategorija): terapevtka
  • Shvaiko Svetlana Nikolajevna (29 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): pulmolog, splošni zdravnik
  • Shilkina Natalia Dmitrievna (izkušnje 15 let, najvišja kategorija): terapevtka
  • Žhestkov Kirill Gennadievich (izkušnje 31 let, profesor): torakalni kirurg
  • Poddubny Valery Vladimirovich (20 let izkušenj): torakalni kirurg
  • Spakhov Vladimir Vyacheslavovich (17 let izkušenj): torakalni kirurg
  • Ulyanov Sergej Aleksandrovič (izkušnje 31 let): torakalni kirurg
  • Khadikov Konstantin Olegovič (23 let izkušenj, kategorija 2): torakalni kirurg
  • Šehojan Aleksander Sergejevič (izkušnje 19 let, 1 kategorija): torakalni kirurg
  • Alekseev Dmitrij Vladimirovič (izkušnje 11 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Blokov Maksim Jurijevič (25 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Bozhanov Vladimir Aleksandrovich (izkušnje 4 leta): ortoped, travmatolog
  • Valiulov Timur Damirovič (izkušnje 5 let): ortoped, travmatolog
  • Golovkin Vladimir Nikolajevič (izkušnje 18 let): ortoped, travmatolog
  • Dering Aleksej Aleksandrovič (25 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Dončenko Sergej Viktorovič (24 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Žučkov Aleksander Gennadijevič (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Zakharova Julia Andreevna (9 let izkušenj): ortopedinja, travmatologinja
  • Ivanov Aleksander Aleksandrovič (17 let izkušenj, kategorija 2): ortoped, travmatolog
  • Istomin Denis Dmitrievič (11 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kazahmedov Rustam Mazhrudinovič (izkušnje 13 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Kazinkin Mihail Andrejevič (4 leta izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kalinski Boris Markovič (32 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Kaščev Anton Andreevič (12 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kaščev Grigory Andreevich (6 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Klimenko Denis Aleksandrovič (izkušnje 17 let, 2 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Koršev Oleg Borisovič (42 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Krestnikov Aleksej Nikolajevič (13 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Kudryashov Roman Yuryevich (17 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Kutuzov Anton Sergejevič (izkušnje 18 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Lebedev Aleksander Fedorovič (izkušnje 14 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Matveev Andrey Germanovich (34 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Milokostov Kirill Vladimirovič (13 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Naimann Andrey Igorevich (izkušnje 16 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Nemnonov Aleksander Mihajlovič (10 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Orlyuk Marija Anatolivna (izkušnje 19 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Podkosov Oleg Dmitrievich (17 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Rigin Nikolaj Vladimirovič (izkušnje 8 let): ortoped, travmatolog
  • Rubin Gennady Gennadievich (izkušnje 14 let, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Samoilov Andrey Nikolajevič (izkušnje 27 let, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Semenov Igor Timofejevič (izkušnje 39 let): ortoped, travmatolog
  • Simonyan Hayk Garnikovich (10 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Sorokina Galina Leonidovna (izkušnje 36 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Sukhareva Anzhela Gennadevna (izkušnje 10 let, 1 kategorija): ortoped, travmatolog
  • Terentjev Dmitrij Igorevič (izkušnje 17 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): ortoped, travmatolog
  • Csygin Nikolaj Aleksejevič: ortoped, travmatolog
  • Jeziki Maksim Evgenijevič (11 let izkušenj): ortoped, travmatolog
  • Yakimov Leonid Aleksejevič (42 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Ortoped, travmatolog
  • Yamkova Andrey Dmitrievich (27 let izkušenj, najvišja kategorija): ortoped, travmatolog
  • Vorobeva Elena Nikolaevna (29 let izkušenj, najvišja kategorija): transfuziologinja
  • Kostin Aleksander Igorevič (27 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): transfuziolog
  • Shulga Svetlana Yurievna (izkušnje 12 let, kategorija 2): transfuziologinja
  • Bogdanov Andrey Borisovič: urolog
  • Britik Andrey Valerievich (21 let izkušenj): urolog
  • Veliev Evgenij Ibadovič (32 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Urolog
  • Vinarova Natalia Andreevna (10 let izkušenj): urolog
  • Višnevski Aleksej Evgenijevič (32 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Urolog
  • Golubtsova Elena Nikolaevna (izkušnje 18 let, 1 kategorija): urolog
  • Goncharov Artyom Alekseevich (17 let izkušenj): urolog
  • Davidyants Arsen Albertovich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Dadashev Elmar Oktaevich (izkušnje 36 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Dubrovin Nemec Valerievič (33 let izkušenj): urolog
  • Ivkin Evgeny Vladimirovič (12 let izkušenj): urolog
  • Laurent Oleg Borisovič (54 let izkušenj, najvišja kategorija): urolog
  • Lukyanov Igor Vyacheslavovich (36 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Metelev Aleksej Jurijevič (izkušnje 12 let, kategorija 2): urolog
  • Monakov Dmitrij Mihajlovič (izkušnje 22 let, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Morozov Andrey Dmitrievich (13 let izkušenj): urolog
  • Mulabaev Nozim Satorovič (12 let izkušenj): urolog
  • Mulabaev Sator Kayumovich (32 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Muslimov Shamkhan Tausovich (izkušnje 12 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Savelov Pavel Jurijevič (izkušnje 27 let, najvišja kategorija): urolog
  • Savitsky Nikolay Arkadevich (izkušnje 22 let, najvišja kategorija): urolog
  • Seregin Aleksander Aleksandrovič (izkušnje 20 let, 1 kategorija): urolog
  • Seregin Aleksander Vasilijevič (izkušnje 42 let, najvišja kategorija, dr. Med.): Urolog
  • Seregin Igor Vasilijevič (izkušnje 34 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Simankov Ilya Vladimirovič (izkušnje 8 let): urolog
  • Sinyakova Lyubov Aleksandrovna: urolog
  • Sokolov Aleksander Evgenievič (32 let izkušenj, najvišja kategorija): androlog, urolog
  • Sokolov Egor Andreevič (izkušnje 10 let, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Tekeev Magomet Akhmatovich (izkušnje 13 let, 1 kategorija): urolog
  • Tomilov Andrey Aleksandrovič (izkušnje 11 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Aces Daniil Yuryevich (23 let izkušenj): urolog
  • Fadeev Aleksander Borisovič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): urolog
  • Fedanov Stanislav Leonidovič (22 let izkušenj): androlog, urolog
  • Filimonov Evgenij Viktorovič (17 let izkušenj, najvišja kategorija): urolog
  • Shustitsky Nikolay Alexandrovich (izkušnje 22 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): urolog
  • Abasova Karina Vazgenovna (izkušnje 31 let, najvišja kategorija): fizioterapevtka
  • Batmazova Olga Aleksandrovna (izkušnje 41 let, najvišja kategorija): fizioterapevtka
  • Galkina Rimma Gaepovna (izkušnje 26 let, najvišja kategorija): fizioterapevt
  • Dementieva Lidiya Mikhailovna (izkušnja 47 let, najvišja kategorija): fizioterapevtka
  • Ipatova Galina Borisovna (42 let izkušenj): fizioterapevtka
  • Mirzazyanova Dina Shamilyevna (5 let izkušenj): fizioterapevtka
  • Černov Nikolaj Nikolajevič (delovna doba 28 let, 2 kategorija): fizioterapevt
  • Astafyeva Galina Vladimirovna (37 let izkušenj, najvišja kategorija): specialistka TB
  • Lazareva Olga Lvovna (32 let izkušenj, najvišja kategorija): specialistka TB
  • Lensky Evgeny Viktorovich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): specialist TB
  • Vinogradova Marina Vasilievna (40 let izkušenj, najvišja kategorija): funkcionalni diagnostik
  • Davydova Olga Nikolajevna (izkušnje 15 let, najvišja kategorija): funkcionalni diagnostik
  • Dubrovina Olga Nikolaevna (17 let izkušenj): funkcionalna diagnostika
  • Edigarova Olga Mihahailovna (38 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidatka medicinskih znanosti): funkcionalna diagnostika
  • Ilyina Maria Valerievna (23 let izkušenj, kandidatka medicinskih znanosti): funkcionalna diagnostika
  • Kezina Anastasia Mikhailovna (13 let izkušenj, 1 kategorija): funkcionalna diagnostika
  • Kuznetsova Larisa Vasilievna (43 let izkušenj, najvišja kategorija): funkcionalna diagnostika
  • Lukyanova Alena Anatolyevvna (izkušnje 19 let, najvišja kategorija): funkcionalna diagnostika
  • Markelova Elena Aleksandrovna (25 let izkušenj, najvišja kategorija): funkcionalna diagnostika
  • Mertsalova Ola Nikolajevna (56 let izkušenj): funkcionalna diagnostika
  • Mukhina Olga Vladimirovna (11 let izkušenj): funkcionalna diagnostika
  • Nemirovskaya Anna Igorevna (izkušnje 28 let, najvišja kategorija): funkcionalni diagnostik
  • Pavlenko Marina Sergejevna (15 let izkušenj, najvišja kategorija): funkcionalni diagnostik
  • Suharev Aleksej Aleksandrovič (15 let izkušenj): funkcionalni diagnostik
  • Schegolev Vladimir Georgievich (izkušnje 48 let, 1 kategorija): funkcionalni diagnostik
  • Abramov Kirill Andreevich (4 leta izkušenj): kirurg
  • Antonov Oleg Nikolajevič (20 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Atakhajaev Sukhrob Ulugbekovich (4 leta izkušenj): kirurg
  • Babaev Islam Bubakhanovich (24 let izkušenj, 1 kategorija): kirurg
  • Babayan Oganes Zavenovich (7 let izkušenj): kirurg
  • Barinov Jurij Vladimirovič (izkušnje 21 let, najvišja kategorija): kirurg
  • Baskakova Natalya Aleksandrovna (izkušnje 14 let, 2 kategorija): kirurg
  • Boldin Sergej Valentinovič (37 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Bočarnikov Dmitrij Stepanovič (16 let izkušenj, kategorija 2): kirurg
  • Valkov Stepan Vladimirovič (izkušnje 14 let, 1 kategorija): kirurg
  • Vengerov Veniamin Yurievich (6 let izkušenj): kirurg
  • Volkova Nina Ivanovna (44 let izkušenj): kirurg
  • Vorobyov Vladimir Ivanovič (15 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): hematolog, kirurg
  • Voronov Denis Viktorovič (7 let izkušenj): kirurg
  • Gogitidze Nodar Nodarovich (25 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Gogolašvili David Gugushajevič: kirurg
  • Grekov Dmitrij Nikolajevič (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Gugnin Anton Vladimirovič (izkušnje 8 let): kirurg
  • Gusev Dmitrij Sergejevič (izkušnje 13 let, 2 kategorija): kirurg
  • Gynin Boris Sergeevich (25 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Degtyarev Dmitrij Aleksandrovič (12 let izkušenj): kirurg
  • Dolidze David Dzhonovich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, profesor): kirurg, endokrinolog
  • Drozdov Pavel Aleksejevič (izkušnje 9 let, 2 kategorija): kirurg
  • Evsikov Andrei Ivanovič (32 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Erokhin Mihail Pavlovič (37 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Ershov Pavel Vladimirovič (9 let izkušenj): kirurg
  • Zimina Evgenia Viktorovna (13 let izkušenj): kirurg
  • Inalishvili Levan Nikolajevič (izkušnje 18 let, 2 kategorija): kirurg
  • Kalakhanova Bella Halitovna (izkušnje 8 let, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Karapetyan Igor Removich (40 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Karpov Aleksej Andreevič (izkušnje 10 let, 2 kategorija): kirurg
  • Kačurin Sergej Aleksandrovič (izkušnje 14 let, 1 kategorija): otroški ortoped, ortoped, kirurg
  • Kiselev Vladimir Mihajlovič (20 let izkušenj, kategorija 2): kirurg
  • Kiseleva Irina Anatolyvna (33 let izkušenj): laserski kirurg, kirurg
  • Klimenko Kapitolina Aleksandrovna (izkušnje 22 let): proktolog, kirurg
  • Kolotilshchikov Andrei Alexandrovich (6 let izkušenj): kirurg
  • Komissarov Aleksej Nikolajevič (36 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Kuzmenko Aleksander Aleksandrovič (izkušnje 11 let, 1 kategorija): kirurg
  • Kurdjukov Kirill Sergejevič (izkušnje 15 let, 2 kategorija): kirurg
  • Kurdjukova Tatjana Vasilijevna (40 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Kučin Viktor Viktorovič (starost 31 let, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): gastroenterolog, kirurg
  • Lantsynova Aisa Vladimirovna (4 leta izkušenj): kirurg
  • Lebedev Sergej Sergejevič (izkušnje 19 let, najvišja kategorija): kirurg
  • Lebedinski Ivan Nikolajevič (33 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Loginov Konstantin Andreevič (izkušnje 12 let, 1 kategorija): kirurg
  • Lopareva Irina Viktorovna (36 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Maer Ruslan Yurievich (23 let izkušenj): kirurg
  • Makeev Dmitrij Aleksandrovič (izkušnje 20 let, najvišja kategorija): kirurg
  • Minina Marina Gennadievna: kirurg
  • Minchenkov Dmitry Vyacheslavovich (izkušnje 22 let, 1 kategorija): kirurg
  • Mihajlov Ivan Jurijevič (9 let izkušenj): kirurg
  • Nesterenko Igor Viktorovič (35 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Nikitin Vladimir Anatolijevič (23 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Novikov Dmitrij Vladimirovič (9 let izkušenj): kirurg
  • Oganyan Armen Robertovich (22 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Ostaščenko Vasilij Mihajlovič (10 let izkušenj): kirurg
  • Petrova Elena Valerievna (izkušnje 22 let, 1 kategorija): kirurg
  • Poghosyan Harutyun Mkrtichovich (4 leta izkušenj): kirurg
  • Polyansky Vasily Leonidovich (25 let izkušenj, 1 kategorija): kirurg
  • Rodimov Sergej Viktorovič (7 let izkušenj): kirurg
  • Sadovnikov Stanislav Vyacheslavovich (24 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Sevostjanov Vladimir Mihajlovič (10 let izkušenj, 1 kategorija): kirurg
  • Sichinava Lasha Tengizievich (izkušnje 8 let): kirurg
  • Skorobogatov Mihail Borisovič (izkušnje 19 let, 1 kategorija): kirurg
  • Smolyaninov Andrey Alexandrovich: kirurg
  • Solomonova Ekaterina Sergejevna (5 let izkušenj): kirurg
  • Sultigov Ahmed Khasmagometovich (izkušnje 18 let, 1 kategorija): kirurg
  • Tavobilov Mihail Mihajlovič (22 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Tenchurina Elmira Anvyarovna (12 let izkušenj): kirurg
  • Khazijev Ruslan Anvarovič (izkušnje 6 let): kirurg
  • Čečenin Grigorij Mihajlovič (28 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Shagdurova Bairma Vladimirovna (21 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Shakirov Halit Abbyasovich (izkušnje 6 let): kirurg
  • Šikov Dmitrij Vladimirovič (izkušnje 30 let, 1 kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Eminov Makhir Ziyadovich (27 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Yakomaskin Victor Nikolaevich (21 let izkušenj, najvišja kategorija, kandidat medicinskih znanosti): kirurg
  • Yanyushin Nikolaj Mihajlovič (45 let izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Yanyushin Nikolaj Nikolajevič (3 leta izkušenj, najvišja kategorija): kirurg
  • Yakhontov Denis Igorevich (13 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): minimalno invazivni kirurg, kirurg
  • Brez denarja Denis Sergejevič (20 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): maksilofacialni kirurg
  • Muradkhanov Arthur Amirbekovich (9 let izkušenj): maksilofacialni kirurg
  • Kanevsky Andrey Vladimirovich (izkušnje 18 let, 1 kategorija): maksilofacialni kirurg
  • Tsiklin Ilya Leonidovich (19 let izkušenj, kandidat medicinskih znanosti): maksilofacialni kirurg
  • Yudin Dmitrij Konstantinovič (9 let izkušenj): zobni kirurg, maksilofacialni kirurg
  • Abaeva Dzerassa Lvovna (24 let izkušenj): endokrinolog
  • Ametov Aleksander Sergejevič (55 let izkušenj): endokrinolog
  • Aristarkhova Tamara Nikolaevna (41 let izkušenj): endokrinolog
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 leta izkušenj): diabetolog, nutricionist, endokrinolog
  • Vorobyeva Nina Valentinovna (44 let izkušenj): endokrinolog
  • Gosnevskaya Irina Vadimovna (10 let izkušenj): endokrinolog
  • Dolidze David Dzhonovich (izkušnje 26 let, najvišja kategorija, profesor): kirurg, endokrinolog
  • Kantemirova Maria Alekseevna (7 let izkušenj): endokrinolog
  • Pashkova Evgenia Yurievna (19 let izkušenj): endokrinolog
  • Fedorova Natalija Aleksandrovna (11 let izkušenj): splošni zdravnik, endokrinolog
  • Vychujanina Nataliya Valerevna (12 let izkušenj, kandidatka medicinskih znanosti): endoskopistka
  • Galaeva Elena Valerianovna (42 let izkušenj, najvišja kategorija, dr. Med.): Endoskopistka
  • Gračev Aleksej Andreevič (izkušnje 6 let): endoskopist
  • Ivanova Vita Olegovna (izkušnje 23 let, kandidatka medicinskih znanosti): endoskopistka
  • Komissarov Dmitrij Jurijevič (12 let izkušenj, 1 kategorija): endoskopist
  • Korževa Irina Yuryevna (izkušnje 28 let, najvišja kategorija, dr. Med.): Endoskopistka
  • Kormnova Natalija Vladimirovna (13 let izkušenj): endoskopistka
  • Kučina Olga Valentinovna (izkušnje 45 let, najvišja kategorija): endoskopska
  • Nečipaj Andrej Mihajlovič (47 let izkušenj): endoskopist
  • Khugaeva Zalina Shalvovna (19 let izkušenj): endoskopistka
  • Cheminava Nani Revazovna (19 let izkušenj, kandidatka medicinskih znanosti): endoskopistka
  • Černov Mihail Vladimirovič (25 let izkušenj): endoskopist